М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
irinamyn1
irinamyn1
06.01.2020 19:55 •  Литература

Опишите внешность характер поступки отношения автора к герою руслан из поэмы руслан и Людмила надо

👇
Ответ:
KeberMax
KeberMax
06.01.2020

Главный герой поэмы, Руслан, великодушен, храбр, чувствителен, решим, верен любви своей, чести и добродетели, но вспыльчив и нетерпелив. Он напоминает Ахиллеса. На свадебном пиру : ...страстью пылкой утомленный, Не ест, не пьет Руслан влюбленный; На друга милого глядит, Вздыхает, сердится, горит И щиплет ус от нетерпенья.

Объяснение:

4,8(27 оценок)
Ответ:

Руслан – сильный человек не только телом, но и душой. Хоть и говорит, что не спускает окружающим их нехорошие поступки. Он человек не мстительный, великодушный. Прощает своих врагов – Голову, коварного Фарлафа. И, в конечном счёте, Черномора. Последнему уготована роль придворного шута.

4,4(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ОливияСэм
ОливияСэм
06.01.2020

Добра книга про родину і друзів Чула про серію книг, де головна героїня - підліток Буба, однак лише зараз потрапила до рук саме ця. В українському перекладі - це другий твір з циклу, тож варто починати з першої книги, адже ця - своєрідне продовження (то я вже потім зрозуміла). Однак і сама по собі читається, як окремий твір, тож ви не будете здогадуватись що до чого, якщо. як і я прочитаєте спочатку "Буба: мертвий сезон". Насправді, авторка позиціонує свої твори. як книги для підлітків і удостоєна саме в цій номінації багатьма преміями. Однак, і мені, далеко не дитині, було цікаво читати розповідь сімнадцятирічної Буби. Щоправда, я, очевидно, відстала від життя і не в курсі, що в 17 вже ведуть "доросле" життя, їздять з "хлопцями" старшими вдвічі до Рив'єри т.д. (Йдеться про одну з однокласниць головної героїні), але може то у Польщі люди прогресивніші (авторка - полька), чи я давно не спілкувалась з підлітками. Просто якби дія відбувалась у США, то мене б нічого не дивувало, а тут, здається, трішки інша країна з доволі консервативними поглядами та великим впливом релігії на життя громадян. Отож, Буба - такий собі підліток з купою власних проблем. Її покинув хлопець. тож вона переживає перший розрив. Паралельно в родині теж не все ідеально, тож вона постійно присутня при скандалах батьків. Рятівником був дідусь, з яким вона грала у бридж, однак і він покинув дівчинку промінявши на віртуальне життя. Буба спілкується з однолітками, допомагає їм вирішувати власні проблеми,які часто набагато складніші, ніж її, а також знайомиться з самотнім чоловіком, який переповідає про свої біди і Буба вирішує до Врешті, батькам довелося забирати малу з поліції, але вони їй пробачили. Книга написана легкою мовою, хоча відчувається польський акцент. Насправді цікаво читати про пригоди і думки дівчини, зміну її ставлення до світу і людей. Кінець книги доволі теплий і домашній. Він дає надію, що у всіх родинах теж все може налагодитись, але для цього потрібно трішки прикласти зусиль. Книга буде цікавою не лише підліткам, а й дорослим, які хочуть трішки позитиву!

Объяснение:

4,6(23 оценок)
Ответ:
aksinaa9
aksinaa9
06.01.2020

1)Благодаря прозорливому и внимательному учителю, он впоследствии не только «стал серьезней относиться к домашним заданиям», но и понял о том, что поступок, совершённый в корыстных целях и из-за трусости, никак не может заслуживать уважения, а уж тем более быть героическим. Это всего лишь «тринадцатый подвиг Геракла».

2) Я бы включила эпизод с опозданием ученика он сравнивает его с принцем Уэльским, показывая, что приходить в класс позже учителя это проявление неуважения и собственной распущенности. Когда же лукавство главного героя раскрыто, то педагог любезно и непринуждённо спрашивает: «Вы что, проглотили артиллерийский снаряд?». Следующая его фраза ещё более анекдотична: «Тогда попросите военрука, чтобы он вас разминировал».

4,5(48 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ