Объяснение:
Берман завжди хотів намалювати шедевр. Коли Сью , яка допомага хворій подрузі вирішила- Джонсі потрібно жити, вона звернулася за до до Бермана . Коли Берман взнав що Джонсі дума коли впаде останній листок - вона помре, він сказав що до Сью та зробе все можливе для того щоб Джонсі жила . Тієїж ночі вони помітили що останній листок плюща впав . На наступний день Джонсі прокинулась та подивилася у вікно - там був останній листок плюща. Наступного дня лікар костатував : "небезпека минула. Ви перемогли". Тоді Сью вирішила розповісти все Джонсі: "містер Берман помер сьогодні у лікарні від запалення легень. Він хворів усього два дні . Вранці першого дня швейцар знайшов нещасного старого на підлозі в його кімнаті . Він був непритомний . Черевики і весь його одяг - промокли наскрізь , і були холодними мов лід . Ніхто не міг зрозуміти , куди він виходив такої жахливої ночі . Потім знайшли ліхтар , який ще горів , драбину , зсунуту з місця , кілька покинутих пензлів і палітру з жовтою і зеленою фарбою. Поглянь у вікно , люба , на останній листок плюща. Тебе не дивувало , що він не тремтіть і не ворушиться на вітрі ? Так, мила, це і є шедевр Бермана- він написав її тієї ж ночі , коли злитів останній листок. На мою думку мрія старого Бермана здійснилася тому що він пожертвував своїм життям й намалював свій шедевр завдяки котрому вижила Джонсі.
ответ:Цифровые мифы
Трудно себе представить, что интернет появился в нашей жизни совсем недавно — насколько глубоко он вошел в жизнь многих людей. Обмен информацией между людьми разных стран и континентов возможен теперь не только в фантастических романах, но и в реальности — в реальности, которую называют виртуальной. И это цифровое пространство, несмотря на то, что появилось совсем недавно, уже имеет свою историю, легенды, мифы, которые гуляют по сети и рассказываются новичкам.
Но, к сожалению, все они имеют один недостаток, свойственный интернету вообще — недостоверность информации. Каждый человек может создать собственный сайт, выкладывать на него свои тексты, и изумленные читатели, привыкшие верить печатному слову, порой читают об одном и том же событии десятки версий, так и не поняв, а где же, собственно, правда?
Поэтому, для того, чтобы составить истинную картину, порой приходиться прочитать не один десяток сайтов, обратиться к энциклопедиям, справочникам, которых, к счастью, в интернете предостаточно. Так что же интернет поведает нам о своей истории и легендах?
Объяснение: