М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
error404notfoud
error404notfoud
18.12.2022 22:05 •  Литература

В чому полягає символізм назви оповідання Едгара По ЗОЛОТИЙ ЖУК ​

👇
Ответ:
dashakasha1995
dashakasha1995
18.12.2022

“Золотий жук” – символ пробудження людської думки та фантазії. Він дав імпульс для роботи розуму й творчої уяви героя. Він і справді “золотий” не тільки тому, що приніс багатство Легранові, скільки тому, що став поштовхом для розкриття багатства його внутрішнього світу.

Будьласка постав мені відмітку найкращий ответ

4,4(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
naki4
naki4
18.12.2022

Остап

1 Його, стрункого й міцного, з гарними очима, орлячим носом і темним молодим вусом на засмаленому обличчю

2 Як живий буду, землю оратиму, рибальством житиму… все ж краще на волі, ніж під паном…»

3 І враз Остапові зробилось весело і легко, Він почувся на волі. Молода невитрачена сила хвилею вдарила в груди, розлилась по всіх жилах, запрохалась на волю…»

4 Оце ззаду пам’ятка від пана, а спереду, між ребрами, маю дарунок від москаля…кругом латаний…з тим і до бога піду…Дорого заплатив я за волю, гірку ціну дав…»

Соломія

1 Далі прокинулась і чую, що все мені противне, все гидке: і чоловік, і панщина, й життя моє безщасне…Пропадай воно все пропадом… Піду і я світ за очі… Все ж за тобою хоч серцеві легше буде…»

2 «Серце нило в Соломії од жалю й тривоги. Їй легше було б, коли куля потрапила до неї».

3 Соломії ставало моторошно. «Брешеш, брешеш… — хотіла вона кинути в лице злому морокові,— вік мій… він буде жити… його не дуже поранено… адже він стільки пробіг…»»

4 «Зате вона почула вогкий холод, що проймав її наскрізь. Та вона не хотіла виймати з-під голови в Остапа своєї одежини і тільки скорчилась, щоб хоч трохи зігрітись… Він вигоїться, він житиме… вона не дасть йому загинути…

4,5(10 оценок)
Ответ:
saha174zxcvb
saha174zxcvb
18.12.2022

Объяснение:

Я считаю, что сострадание нужно. Сострадание – это так же самопожертвование и благородство. В романе Булгакова «Мастер и Маргарита» Воланд обещает исполнить желание главной героини. Однако Маргарита жертвует такой возможностью для себя, желая прекратить мучения Фриды, которую она встретила на балу. Избавляя Фриду от ежедневной пытки в виде платка, которым она удавила своего младенца, Маргарита проявляет милосердие и сострадание.

А также, обращаясь к рассказу Шолохова «Судьба человека», мы понимаем, насколько сильно сострадание может любому. Главный герой, Андрей Соколов, оставшись одиноким после войны, встречает маленького мальчика Ваню, который остался сиротой. Проявляя соболезнование и гуманность, герой называется отцом мальчика и тем самым дарит ему надежду на новую жизнь.

4,5(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ