М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lllviktorialll
lllviktorialll
16.06.2021 05:12 •  Литература

почему фляги в конце собрался воевать ?

👇
Ответ:
Anastasia987654321
Anastasia987654321
16.06.2021

пролддлопссмтьдддшгпссс

4,4(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vitahoptaska343
vitahoptaska343
16.06.2021
В рассказе Л.Н. Толстого "Кавказский пленник" Дина предстает перед нами как верный, преданный друг, готовый всегда прийти на пожертвовать собой. Это человек который не бросит друга в беде, она не думает о себе, а думает больше о других. Она храбрая, чуткая, решительная, предусмотрительная.

Все эти черты характера Дины проявляются там, где Толстой описывает историю дружбы татарской девочки Дины и русского офицера Жилина. Когда хороший человек Жилин попадает в плен к татарам, ему грозит беда, Дина сбежать ему из плена. Эта храбрая девочка жизнь Жилину, не думая о себе, не боясь наказания.

У Дины доброе сердце. Она жалела пленного офицера, тайком от всех кормила его.

Дине одиноко, ведь она сирота. Ей нужна ласка, забота, понимание. Это становиться понятно по эпизоду, где Дина качает на руках куклу.

Автор описывает нам Дину: у неё блестящие глаза, что она как "коза дикая" или что она легко бежит "Как козочка прыгает"

Я думаю, что образ Дины - это пример верности и преданности. Я бы хотела, что бы таких искренних, самоотверженных, отзывчивых людей было бы больше на земле. так сойдёт
4,4(99 оценок)
Ответ:
anna992
anna992
16.06.2021

Объяснение:

Що стосується моєї сім’ї, то в ній друкована книга має не дуже велике значення. І тому є просте пояснення. Ми живемо в двадцять першому столітті, коли завдяки Інтернету можна знайти все: підручники, твори письменників і поетів, біографії відомих людей та інше. Будь-яка інформація в простій і доступній формі, безкоштовно або за невеликі гроші пропонується зацікавленому користувачеві. При цьому не треба витрачати час на відвідування бібліотеки або придбання друкованих видань. Звичайно, є винятки. Наприклад, завжди цінуватимуться яскраві ілюстровані картинками книжки для маленьких діточок, які вони так люблять перегортати. Жоден комп’ютер або планшет не замінить класичний «Буквар», так само як новомодні навчальні програми не перевершать традиційну методику навчання грамоті.  

Кілька десятків років тому, коли ще не були винайдені сучасні технології, в нашій родині була зібрана солідна домашня бібліотека. У двох кімнатах з чотирьох стояли великі книжкові шафи, які знизу доверху були наповнені книгами. Рідна сестра мого дідуся працювала бібліотекарем в санаторії, завдяки чому навіть найдефіцитніші на той час книги були у нас вдома. Крім того, багато вузькоспеціалізованої літератури придбав мій дідусь. Він цікавився радіоконструюванням та електронікою, купуючи на цю тему книги, брошури й журнали. Частина книг з того часу збереглася й досі. Треба визнати, вони лише даремно займають місце. У багатьох з цих книг викладається застаріла інформація, яка може ввести читача в оману. Крім того, видання радянського часу були суцільно політизовані й просякнуті комуністичною ідеологією. Навіть книги з домоведення і кулінарії, та й ті втратили свою актуальність. Ось чому ми поступово позбавляємося від паперових носіїв інформації

4,4(48 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ