М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
inkara8
inkara8
30.09.2022 19:42 •  Литература

СОР 1. Докажи, что пьеса-сказка "Снегурочка ' литературная сказка.
2. Как жил Мороз на Берендеевской земле? И почему он должен был уйти с этой земли? Каким вы представляете Мороза?
3. Почему Лель в качестве подружки выбирает Купаву, а не Снегурочку?
4. Как ведёт себя Мизгирь по отношению к Снегурочке?
5. Кто Снегурочку от Мизгиря?
6. О чем предупреждает Весна дочь?
7. Какие чувства вы испытываете, узнав о гибели Снегурочки в конце пьесы?
8. Кто из героев вам больше всего понравился, почему?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
eleonoravoronina
eleonoravoronina
30.09.2022

Повість, новела, казка ... Як тільки не називали сучасники Оскара Уайльда його оповідання «Кентервільський привид»! Це прекрасний зразок класичної прози, який входить до золотої колекції світової літератури. І не дарма: твір настільки витончений, що нагадує порцелянову статуетку. Він пронизаний добротою і співчуттям, яких так не вистачає в сучасному світі, а ліричний фінал викликає в душі щемливе відчуття та пробуджує в ній щось хороше... Додайте до цього прекрасні ілюстрації, і ви відчуєте життєво важливу необхідність знову торкнутися прекрасного. І ця книжка вам у цьому до !

Объяснение:

все правильно

4,4(35 оценок)
Ответ:
Elyzaveta1
Elyzaveta1
30.09.2022

Естетичні погляди Мольєра

У передмові до комедії «Тартюф» Мольєр писав: «Театр має великої виправній силою». «Ми наносимо пороків важкий удар, виставляючи їх у загальнепосмеяние». «Комедія нічим іншим, як дотепна поема,обличающая людські недоліки цікавими настановами».

Отже, два завдання стоять перед комедією: повчати і розважати. Якщо відібрати у комедію повчального елемента, вона перетвориться на порожній зубоскальство; якщо відібрати в неї розважальні функції, вона не буде комедією і повчальні мети теж можна буде досягнути. Одне слово, «обов'язок комедії полягає й те, щоб виправляти людей, забавляючи їх».

Драматург чудово розумів громадське значення свого сатиричного мистецтва: «Краще, що здатна робити, – це викривати в кумедних зображеннях пороки мого століття». Тяжіння Мольєра до сценічної правді у її реалістичному тлумаченні дуже мабуть, і лише час, смаки й поняття століття не дозволили йому розгорнути свій хист з шекспірівської широтою. «Театр – це дзеркало суспільства, – говорить він про. – Зображуючи людей, ви пишете з натури. Портрети їх мають бути схожі, і це щось досягли, тоді як них дізнаються людей вашого століття».

Уявлення Мольєра про завданнях комедії не виходять із кола класицистичною естетики. Завдання комедії, як її собі представляв, «дати на сцені приємне зображення загальних недоліків» (II, 154). Він виявляє тут притаманне класицистів потяг до раціоналістичному абстрагуванню типів.

Мольєр анітрохи не заперечуєклассицистических правил, вбачаючи у них прояв «здоровим глуздом», «невимушен розсудливих людей у тому, як і зіпсувати собі задоволення від надання цього роду п'єс» (II, 157). Не древні греки підказали сучасним народам єдності часу, місця дії, а здорова людська логіка, розмірковує Мольєр.

4,5(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ