Почему невозможно счастье Татьяны и Онегина?
А.С. Пушкин мог бы с легкостью объединить сердца героев, но не сделал этого. Почему? Наверное, потому, что люди не могут быть счастливы, если у них разные планы на жизнь. Татьяна с первого взгляда влюбляется в центрального персонажа произведения. Она мечтает о нем, несколько романтизирует своего возлюбленного. Но Онегину это не нужно – ему чужды такие чувства и грезы о семейном уюте.
Татьяна пишет признание, страдает, ждет ответа. Но в результате ее характер закаляется и меняется. Она уезжает. И именно это задевает Евгения. Девушка холодна и безэмоциональна. Но теперь изменить ничего нельзя. Тем не менее если бы Евгений сразу же ответил Татьяне, у них, скорее всего, ничего не получилось бы – слишком разные у них взгляды на жизнь.
Відповідь:Тореадори з Васюківки — трилогія українського письменника Всеволода Нестайка, написана у 1963—1970 роках. Книгу включено до шкільної програми з літератури. «Тореадорів з Васюківки» перекладено більше як 20 мовами, зокрема німецькою, російською тощо.
Повість складається з трьох частин (видавалися і як окремі повісті): «Пригоди Робінзона Кукурудзо», «Незнайомець із тринадцятої квартири» та «Таємниця трьох невідомих».
Кожен з епізодів має власний сюжет, пов'язаний з попереднім виключно за до основних персонажів. Головними героями книги є прості школярі з села Васюківка — Павлуша Завгородній (у ранніх редакціях — Криворотько) і Ява Рень. Шибайголову Яву та більш спокійного й розважливого Павлушу об'єднує щире бажання прославитися на весь світ. Для цього вони впродовж всієї трилогії намагаються стати тореадорами, зловити іноземних шпигунів зі свого села, підкорити Київ та багато іншого. Головне послання книги — справжня дружба, самопожертва, готовність прийти на до нужденній людині.
Пояснення: