М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Amexinia
Amexinia
28.05.2023 01:40 •  Литература

4. Послушай чтение одноклассников и обсуди, можно ли назвать прочитанное текстом. Что, по твоему мнению, нужно изменить?
Одноклассники? Марата оказались настоящими друзья-
ми. Они мальчику готовить уроки. Рассказывали?
новость
школьные новости. Приносили? интересные книги.
Крепкая дружба больному. Марат
быстро выздоровел.
Марат заболел. Его положили в больницу.
а
• В каком порядке должны быть расположены части, чтобы полу:
чился связный текст?
Определи правильную структуру текста: вступление, основная
часть, заключение.
• Запиши их в нужной последовательности. Каждую часть запи-
сывай с новой строки – абзаца. Какой тип текста у тебя полу-
чился?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
pavelstanowkin
pavelstanowkin
28.05.2023

привет, д / и. недавно я прочитал / а очень интересную книгу под названием Лолита. я заинтересовалась ее автором и хочу тебе сказать, что в наше время Владимир Набоков, остался бы таким же интересным автором и стал еще более популярным.

да, я действительно считаю автора героем, потому что так тонко, подробно и как наиболее точно описать события, героев надо иметь не только талант, ни ум. так точно описать абьюз, что предостерегая, поучая.

очень советую тебе ознакомиться с его творчеством и оценить эту книгу тоже.

можно лучший ответ

4,5(40 оценок)
Ответ:
GINVIC
GINVIC
28.05.2023

Объяснение:

наліз вірша Віршовий розмір – дактиль Рік написання – 1927 В поезii “Бiлi акацiї будуть цвiсти” головними є почуття героя. Вони вписанi, пiдживленi, посиленi картиною весняної травневої природи, де цвiтуть акацii, ночi короткi i мiсячнi, спiвають соловї. В таку пору важко розлучитись з коханою хоча б на мить, хочеться бути з нею кожну хвилинку. У використаних автором художніх прийомах психологічного паралелізму, постійних епітетів, метафор легко простежуються народнопісенні мотиви.

Починається поезія чарівним малюнком природи: Білі акації будуть цвісти в місячні ночі жагучі, промінь морями заллє золотий річку, і верби, і кручі… Емоційно наснажений епітет «жагучі», інверсована метафора «промінь морями заллє золотий» одразу створюють настрій урочистості і піднесення. Зорові враження в поезії підсилюються слуховими. А як передати прекрасні почуття закоханості людини, яка все навколо бачить і чує в якомусь казковому забарвленні і озвученні? Поет досить лаконічно, але точно відтворює стан героя: весняні ночі для нього — жагучі, солов’ї не витьохкують, а солодко плачуть, очі милої — повні туману кохання. Краса коханої асоціюється з найдорожчим — Батьківщиною: «В тебе і губи і брови твої, як у моєї Вкраїни» . І, звичайно, не можна не повірити у щирість почуттів людини, в серці якої злилися навіки воєдино образ коханої і образ Вітчизни. Рідній Україні поет присвячує свою пісню любові:

Я люблю вічний гомін у місті, що у серці народжує спів, наші села широкі, барвисті, у вінках ароматних садів. Проте ця поезія Володимира Сосюри не обмежується лише сферою інтимних почуттів. В третій строфі виразно починають звучати нотки громадянські, патріотичні. Кохана подібна для поета до України. В останній строфі автор продовжує розвивати цю ідею. Апогеєм, кульмінацією цих порівнянь є злиття двох постатей – батьківщини і дівчини – в один образ для поета. І поєднує їх, перш за все, почуття любові, кохання.

Бiлi акацiї будуть цвiсти” В. Сосюра Білі акації будуть цвісти в місячні ночі жагучі, промінь морями заллє золотий річку, і верби, і кручі… Будем іти ми з тобою тоді в ніжному вітрі до рання, вип’ю я очі твої молоді, повні туману кохання

Солодко плачуть в садах солов’ї, так, як і завжди, незмінно… В тебе і губи, і брови твої, як у моєї Вкраїни… Ось вона йде у вінку, як весна… Стиснулось серце до крику… В ньому злилися і ти, і вона В образ єдиний навіки. Ви можете розширити аналіз вірша “Білі акації будуть цвісти”

4,5(14 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ