Композиційно драма складається з прологу й трьох дій, співвіднесених з різними порами року, із зародженням, розвитком, згасанням інтимних почуттів і переживань Мавки та Лукаша.
Объяснение:
Пролог уводить читача у світ казки, в якій діють фантастичні істоти, містить у зародку вияви всіх конфліктів, реалізованих у драмі. Композиційну роль у творі відіграють картини природи. Сюжет твору становить історія кохання Мавки й Лукаша. Пори року змінюються відповідно до розвитку почуттів Мавки й Лукаша: провесна — пробудження кохання; весна— його розквіт; пізнє літо — зрада Лукаша (відбувається зав’язка конфлікту і перипетії кохання); осінь-зима — смерть Лукаша, але миттєвості весни символізують перемогу над смертю і поєднання душ закоханих; у такий б авторка підкреслює також і багатогранний зв’язок людини й природи.
Особливість сюжетної побудови «Лісової пісні» виявляється у наявності двох кульмінаційних вершин, адже після першої кульмінації (Лукаш зраджує Мавку і сватає Килину; його вибір штовхає Мавку в обійми «Того, що в скалі сидить») події не йдуть на спад — третя дія («пізня осінь») виявляє колосальну боротьбу пристрастей: Лукаш перетворюється на вовкулаку і знову стає людиною, Килина заклинає Мавку, перетворивши її на вербу.
2. В каких соревнованиях ты выиграла?
3. Какой был приз этих соревнований?
4. Что испортило тебе впечатление?
5. О чём говорила твоя соседка?
6. В какое время об этом говорила соседка?
7. Что ты говорила ей, чтобы она успокоилась?
8. Какое было у тебя чувство, когда она расстраивалась?
9. В каком месте находилась языковая школа?
10. Была ли ты рада двухнедельной поездке?
11. Какая была твоя соседка по комнате?
12. Могла ли ты вырваться от разговоров соседки?
13. Что раздражало тебя в соседке?
14. Заинтересована ли ты в учёбе?
15. В какую школу ты ездила?