Твір Мольєра "Міщанин-Шляхтич" читається на одному диханні, легко, цікаво,але це не мій улюблений жанр. Твір багатий дотепними жартами і всім відомими афоризмами. Нудьгувати вам не доведеться.Потрібно зазначити, що творчість письменника відноситься епохи Класицизму. Література цього часу була повчальною. "Міщанин-шляхтич" - комедія просвітницького класицизму, тобто в ній присутній властиве класицизму єдність часу, місця і дії.У творі викривається пристрасне бажання здаватися тими, ким ми не є. Мольєр доводить нам на прикладі пана Журдена, що за гроші розум не купиш. Нехай і зустрічають по одягу, але проводжають-то по розуму.
Не можна залишити без уваги балетні вставки, які ідеально вливаються в твір, доповнюючи його.
Рекомендую до прочитання.
Лень души — это своеобразное состояние человека, которое определяет его образ жизни. Это состояние характеризуется апатией к окружающему миру и собственной жизни, не что-то изменить лучшую сторону, стремлении к постоянству, нежелании то-то менять.
Труд души - это работа над душой. Это закалка сили воли, духа и других качеств. Необходимо постоянно работать над собой, улучшать свои качества, характер и даже менять его если есть необходимость. У каждого есть свои недостатки.
Объяснение:
Вот ответ. Думаю правильно.
Какое решение принял совет колхоза, обсудив проступок старика Остонакула (рассказ "Пастух", Ш. Холмирзаев)?
А) лишить права быть пастухом
В) оплатить стоимость умершего вола
С) исключить из колхоза
D) лишить премии