У перших розділах поеми троянці змальовані у знижувальному плані — це ватага розбишак, які люблять порозважатися, зазирнути в чарчину, їхня поведінка чимось нагадує розваги запорожців. Ватажок троянців — Еней — «парубок моторний» і «хлопець — хоч куди козак», вдатний до всяких витівок. Він теж любить погуляти. Але водночас це люди обов’язку. Коли виникає потреба боронити рідний край, то Еней і троянці виявляють мужність, патріотизм, поводяться як доблесні воїни.
Мандруючи світом, троянці загартувалися і змужніли. В останніх двох частинах — це хоробре військо, віддане своєму ватажкові, вони за короткий час побудували міцну фортецю. В бою вони проявляють мужність, хоробрість і виходять переможцями з жорстокої боротьби із сильним і підступним ворогом. Наприкінці поеми троянці виступають як захисники свого народу.
Объяснение:
Джерело: https://dovidka.biz.ua/eneyida-obrazi-troyantsiv
Давно тому назад, в городе Тифлизе, жил один небогатый турок.А этот турок был настолько беден что еле хватало на хлеб.
Однажды этот турок повстречал на базаре грузина, а тот на рынке продавал орехи.
И говорит тот турок: -Почем орехи?
-Пятьдесят курушей,- отвечает грузин.
-Сколько же они весят?-удивился турок.
-Тридцать два, - отвечал грузин, -и это не цена, а так, даром.
-Как даром?!
У меня денег столько нет!
-А ты не бери так дешево, купи у меня за двадцать пять.
Тут грузин достает из кармана горсть орехов, говорит: -Угощайся,-и высыпает орехи в ладонь турка.
Потом турок пошёл домой а орехи оказались волшебными . Как только они попали в рот турку, то сразу превратились в золото.И так турок разбогател, купил себе дом на холме и жил припиваюче с женой и детьми.
ответ:Изобразительно-выразительными средствами являются эпитеты, метафоры, олицетворения, сравнения, метонимия, синекдоха, гиперболы, гротеск, литоты, перифразы, аллегории, ирония, аллюзии, реминисценции
Объяснение: