М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
6luille9
6luille9
28.02.2023 11:35 •  Литература

Скоротити твір БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ТРЕБА ТЕРМІНОВО У своєму творі “Подорож до Ліліпутії ” Джонатан Свіфт описав унікальну фантастичну історію. Молода людина на ім’я Гулівер потрапив в країну, де всі люди були набагато менше його за розміром. Але недоліки цієї країни були далеко не тільки в цьому. Спочатку у Гуллівера справи йшли просто чудово – його добре зустріли, жодним чином намагалися не образити, незважаючи на його високий зріст і навіть змінювали свої закони і правила для його зручності. Але пізніше все змінилося, що змусило задуматися про справедливість держави ліліпутів і в цілому про її нормальність.
З ходом часу Гулівера почали використовувати у війнах, хоча це було нечесно по відношенню до ворога Ліліпутії, його експлуатували на повну. Пізніше ж, ліліпути і зовсім захотіли вбити велетня, але обмежилися рішенням просто виколоти йому очі. На щастя для недбайливого мандрівника, йому вдалося втекти з цього божевільного місця.

Як мені здається, в нормальній державі ставлення має бути до всіх однаково хорошим, якою би не була людина. Людина може бути високою, низькою, худою, товстою, зрештою, розумною чи дурною, але державі потрібно існувати не для того, щоб експлуатувати людину, але для того,щоб забезпечувати людині нормальне життя. У Ліліпутії ж все було зовсім навпаки. Спочатку там ставилися до Гулівера добре, але тільки для того, щоб потім його унікальні властивості використовувати для своїх благ.
Крім того, саме суспільство ліліпутів було абсолютно неправильним. Там існували найдурніші конфлікти на релігійному грунті між так званими гостроконечниками і тупоконечниками. Сам Джонатан Свіфт був дуже консервативною людиною і вважав, що церква повинна бути лише одна, тому з усією своєю дотепністю показав всю дурість відмінностей релігій і тих конфліктів, які були з цим пов’язані. На мою ж думку, нормальна держава і зовсім повинно бути світською, адже релігія – це один ще аспект поділу людей, а не їх об’єднання. Втім, релігійний Джонатан Свіфт напевно зі мною не погодився б.Основними проблемами держави у творі Джонатана Свіфта “Подорож до Ліліпутії” були несправедливе ставлення до людини, яка відрізняється від всіх інших людей і її експлуатація, а також надмірні протиріччя і конфлікти через релігію. Автор зміг майстерно показати і в деяких випадках висміяти слабкості держави, а також донести кожному читачеві важливість створення нормальної держави громадянами.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
denisplaver
denisplaver
28.02.2023
Великолепная, душераздирающая сказка.
И на меня она произвела сильнейшее впечатление.
Два лесоруба нашли в снежном морозном лесу младенца, завернутого в золотой плащ. Один из них взял его к себе в дом, не смотря на то, что сам был очень беден. Мальчик был очень красив, считал себя самым лучшим, и постоянно обижал и унижал слабых и обездоленных . Однажды он жестоко поступил со своей матерью, которая искала его 10 лет. Он выгнал её ,потому что она была нищенкой. И в ту же минуту он сам превратился в страшного уродца. Все кто раньше с ним дружили отвернулись от него. Он осознав, как жестоко он поступил отправился разыскивать свою маму, чтобы попросить у нее прощение. Много пришлось ему пережить скитаний, насмешек, жестокости и горя, прежде чем он нашёл её, но благодаря этим испытаниям его жестокое каменное сердце превратилось в нежное, доброе и живое.
Немного всё-же огорчил конец сказки.
Эта сказка открывает читателю волшебный мир ярких красок чувств и переживаний стать добрее и чуть лучше.
4,4(69 оценок)
Ответ:
minikisa2007
minikisa2007
28.02.2023

Пісенною лірикою ми називаємо пісні – народні або  авторські, що у ліричному, особистісному дусі розкривають почуття, переживання, відчуття людини, взаємовідносини з іншими людьми… Для найкращих зразків цього жанру характерно, що ці почуття подаються так, що неодмінно викликають відгук у душі кожного з слухачів такої пісні. Центральними у пісенній ліриці є індивідуальні переживання людей, тому вона просто приречена на успіх, бо здатна розбудити відповідні почуття як у того, хто співає, так і у того, хто слухає пісню. Отже, ліричні пісні, як ніякі інші, відбивають почуття та переживання людини.  Довге життя пісні, власне,  і залежить від міри глибини і правдивості вираження в ній того, що думає і відчуває народ. Хороша лірична пісня кожному новому поколінню в тій чи іншій мірі говорить саме про його почуття, його переживання.

А ви, звичайно, чули, як співають українські селяни? Прості люди, що не мають музичної освіти? Керуючись вродженою музичністю, вони ніколи не співають в унісон, а зразу розбиваються на голоси,  і кожен упевнено веде свою партію. А  український церковний спів ви чули? Тоді ви погодитесь, що він дивує й заворожує своїми стародавніми розспівами; недарма колись у давнину кожна дитина навіть у найглухішому українському селі ходила вчитися співати у церковному хорі – ось звідки у нас такі таланти.

Отже, пісня завжди разом з людиною, вона його супроводжує всюди.

4,8(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ