М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Hahaha1234567890
Hahaha1234567890
13.07.2021 16:19 •  Литература

Сочинение на тему «Что может изменить жизнь человека?» по роману «Отцы и дети» Тургенева. План: 1) ответ на вопрос темы
2) примеры доказательства вашего мнения из романа (2 примера)
3) вывод

👇
Открыть все ответы
Ответ:
vitalina05062005
vitalina05062005
13.07.2021

ответ: Автор – Дж. Байрон.

Рік написання – 1807.

Збірка – «Години дозвілля» (Hours of idleness).

Тема – протест проти загальноприйнятних норм моралі тогочасної Англії.

Ідея – втеча з сьогодення до радісного світу минулого дитинства. Це внутрішній монолог поета, який живе у духовній пустці, без любові та друзів. Такі самі ідеї турбували його сучасників. Тому поезія Байрона віддзеркалює основні проблеми того часу. Автор послідовно розвінчує жадані для багатьох людей життєві блага: високе становище в суспільстві, багатство, кохання, спілкування в колі друзів. Він вважає, що ці блага дають лише ілюзію щастя, але забирають те, що має справжню цінність, — свободу, волю. “Хотів би жити знов у горах” художні засоби

Епітети: дітям безжурним, в морях суворих, хвиль розбурханих, Англії пихатій, грізний океан,   вертепний галас,  втіх нещирих, дух похмурий мій, небо грозове.

Метафори: серце стало крижаним; тамує келих скорботу й біль; я серцем завжди сирота; в серці в мене стільки льоду;  світ лукавства і облуди.

Порівняння: душа, мов птах прип’ятий;  як мені з душного світу, мов голуб до свого кубла, у небо грозове злетіти.

Риторичні звертання: дай утекти мені, талане, на лано урвищ і горбів;  То, Правдо, промінь твій жорстокий вернув мене у ниций світ;  А ти, о Жінко, світоч вроди.

Риторичні запитання: Навіщо ж темрява ховає той знак останньої межі? Де ж друзів коло? Чом не склалась та приязнь вірна і свята?

Самотність, розчарування відчувається у вірші. Поет був романтиком, тож і вабили його “темні урвища і хребти”, “пустка дика й хмура”, “небо грозове”. Саме дика, незаймана природа, грізна й велична у своїй первозданності, вабить ліричного героя. Він ладен проміняти вищий світ, де людина не може лишатися собою, а вимушена лукавити, брехати, пристосовуватися, на життя наодинці з природою, де виявляються кращі риси людини, відбувається перевірка на міцність Вірш Байрона «Хотів би жити знов у горах…» завжди актуальний, оскільки в ньому показані складні духовні шукання особистості, осмислюється місце людини у світі й утверджуються волелюбні ідеї. Автор протестує проти ницого, бездуховного суспільства, прагнучи у світ мрії, свободи, високих ідеалів .

Объяснение:

4,8(62 оценок)
Ответ:
nastyhca2005
nastyhca2005
13.07.2021
Самсон Вырин - человек, который всегда всем был очень искренний, никому не желал зла. Но судьба его не ответила тем же, и была она у него несправедливая.

Самсону очень повезло с его дочкой Дуней. Она очень любила отца и ему. Но когда появился ротмистр Минский в жизни Дуни, и когда он забрал ее обманом у отца, Вырин очень тосковал по этому поводу и это была одна из причин, почему Самсон умер. У героя была работа, которую он любил, но к нему там также многие относились плохо и часто его оскорбляли. По-моему мнению, судьба у этого героя была действительно тяжелая, но из-за характера этого героя, он всеми силами пытался сделать её хотябы немножко лучше другим людям.

На конец я хочу сказать. Если у тебя есть друг, с похожим характером как у главного героя, никогда не относись к нему предвзято. Ведь человек хочет сделать тебе как лучше, без плохих намерений. Помните: «Несправедливость человека поражает же его самого».

Как-то так;)
4,8(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ