М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
doschanov
doschanov
09.02.2022 23:19 •  Литература

Анапа новосибирска содержит себе

👇
Ответ:
chertan98
chertan98
09.02.2022

что вы нормально напишите не понятно

4,5(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Желейка7
Желейка7
09.02.2022

Багато чудових озер в краю Поліському . Широко і привільно розкинулися води Світязя , чудо-намисто України. Срібло ж Світязьких вод має свою неповторну красу, свою таємницю. У чому ж вона, ця таємниця? .. Мовчить Світязь. Тихо думає думу свою. Птах не в такі хвилини крилом над кришталевою чашею озера. Місячний блиск не розсиплеться по воді перлинами своїми, сполоханий легкими брижами.

У такі хвилини тиші, вони зазвичай бувають у заході сонця літа , озеро може повідати багато чого кожному, хто володіє чарівним даром бачити, відкривати таємниці. На потемнілій завісі неба меркнуть і розпливаються вершини дерев. Одна за одною запалюються зірки. Тихо все. Тільки у самого берега трохи плес котить  необережна риба. Вдивіться тепер пильніше в непроникну глибину.

Що це за швидкі тіні, наче виткані з місячного світла, майнули там на мить і зникли? Чий таємничий шепіт пролунав у тиші , або тільки почулося це?  У напівтемряві бачиш прекрасну дивнооку Світязянку. Ось відчинилися підводні надра, зметнувся у вись сполоханий бродяга-вітер і, втікаючи в в гілках могутніх дубів та ясенів, і на поверхню спливає вона. Простягаючи вблаганні руки до берега, плаче, шукає свого коханого, але не відповідає він, видно, склав свою голову в тяжкім бою.

І ще розповідає легенда... Стояло на цьому місці місто, прекрасне, як мрія. Але одного разу напали цю землю чужинці. І старий, і молодий, оперезавшись мечем, пішли битися, залишилися в місті лише беззахисні дочки і дружини. Вже тріщать ковані міддю ворота, вже горді Світязянки готуються померти в полум’ї, щоб не схилитися перед ворогом. І тут сталося диво. Розверзлася земля і поглинула місто, не віддала його ворогу на наругу. На місці міста розлилося озеро небаченої краси, а на його прозорій поверхні з'явилися «цар-квіти» - таких більше немає ніде.

4,7(16 оценок)
Ответ:
Aleksa5432
Aleksa5432
09.02.2022

Як відомо, романтизм з’‎явився в Німеччині. Цьому сприяла філософська та творча спадщина енських романтиків (А. і Ф. Шлегель, Ф. Шеллінг, И. Фіхте, Новаліс та ін.), які вже в 1790-х роках заклали засади нового напряму й почали розробляти його принципи. Передумовами виникнення німецького романтизму вважають діяльність поетичного угруповання «Буря й натиск». Також на розвиток німецького романтизму вплинула творчість И. В. Ґете та Ф. Шиллера, яких уважають митцями, що поєднали у своїй спадщині різні літературні напрями й течії — класицизм (веймарський), просвітницький реалізм, сентименталізм і преромантизм. У німецькому романтизмі виокремлюють чотири етапи.

Перший етап (1795-1806) представлений творами енських романтиків і Ф. Гельдерліна. У цей час зародилася рання (філософська) течія романтизму.

Другий етап (1806-1815) німецького романтизму припадає на період нашестя війська Наполеона в європейські країни. Німеччина теж опинилася під владою Наполеона, що викликало національний спротив і як наслідок — звернення до міфології та фольклору. Рідна культура й мова стали своєрідним засобом боротьби проти навали чужинців. На цьому етапі також велику культурну діяльність проводили вчені-філологи й збирачі народних казок і легенд — брати Я. і В. Ґрімм, поет Й. фон Ейхендорф, драматург і прозаїк Г. фон Клейст.

На третьому етапі (1815-1830) формується гротескно-фантастичний романтизм, представлений творчістю Е. Т. А. Гофмана.

Протягом четвертого етапу (1830-1848) розвивалися різні тенденції, виникли угруповання, діяльність яких була зумовлена демократичними процесами підготовки до Німецької революції 1848 р. До цього періоду належить пізня творчість Г. Гейне.

Романтизм у Німеччині проявився не тільки в художній літературі, а й у музиці (Р. Вагнер), і у філософії (Ф. Ніцше)

Объяснение:

4,8(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ