М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
byrdo98
byrdo98
13.08.2020 02:30 •  Литература

Твір на тему людина та війна

Треба на завтра, до іть будь ласка
ів

👇
Ответ:
BcezHaNKa
BcezHaNKa
13.08.2020

Для славы мертвых нет.

Анна Ахматова

Війни — це породження зла. Людського зла. Поєднання слів "людина" і "війна" суперечить усім людським законам добра. Але війни — це не тільки минуле людства, це, на жаль, його сьогодення.

Ллється кров у Чечні і Косово, у Сьєрра-Леоне й Ольстері, у Палестині й Ізраїлі... І скрізь гинуть чиїсь батьки, чоловіки, брати, сини... Іде по усьому світові нова війна, ім'я якої — тероризм. У ній узагалі немає ніяких правил. Воюють не солдати проти солдатів, а злочинці проти всіх, не виключаючи дітей і жінок, хворих і старих.

Коли мова йде про захист Батьківщини, про порятунок свого народу, у цій війні людина бере участь за велінням серця. У бій готові йти ті, хто у своєму житті не брав у руки зброї, ті, про кого говорять, що вони і мухи не скривдять. Усі, хто здатен тримати зброю, стають на захист батьківщини. Я розповім вам про цю проблему — людина і війна — на прикладі свого прадіда по батьківській лінії. Його не пам'ятає моя бабуся, його молодша дочка. Але ми знаємо багато чого про його довоєнне життя і дещо про його військові дороги. І майже нічого про те, як він загинув. Крім звичайних слів: "Помер смертю хоробрих".

Він був людиною дуже мирної професії — економістом. Працював перед війною в інституті, що нині — політехнічний університет. У перший день війни він сам пішов у військкомат, не чекаючи повістки про призов, та вона і не прийшла б, тому що його посада і професія не підлягали призову. Які ж високі були в нього громадянська позиція і людська совість! Вже у вересні родина одержала від нього перший лист. Я бачив стопку цих пожовтілих від часу листів, що бабуся дбайливо зберігає. На них немає звичних поштових марок. На них тільки штампи "Польова пошта №..." і "Переглянуто військовою цензурою". Останній лист дуже тривожний. Видно, людина на війні відчуває, коли не повернеться з бою. "Маруся! Бережи дітей! Перемога буде за нами!" — це останні слова, що написані чітким, дуже красивим почерком на сірому жорсткому папері. Маруся, його дружина, моя прабаба, зберегла синів. Завдяки цьому народився і живе мій батько, а через 43 роки після загибелі прадіда з'явився на світ і я.

Объяснение:

вроде так прости если не ...

4,8(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vova01092005
vova01092005
13.08.2020

Вечером 7 января мальчики колядовали.
Под Старый Новый год девочки ходили щедровать.
С наступление весны девушки выходили с рушниками - весну встречать.
На масленицу устраивают игры, пляски, катание на санях.

Чему посвящён праздник урожая? Когда и как его отмечают в твоём населённом пункте?

Праздник, посвященный собранному урожаю, плодородию и семейному благополучию. К этому времени завершаются полевые работы. В этот день чествуют земляков, которые своим трудом добились самых высоких урожаев. На улицах городов и станиц шумит праздничное гулянье.

Кто на Рождество первым входил в дом? Напиши, какие ещё старинные народные обычаи ты знаешь.

На Рождество первым в дом должен был войти мужчина. Считалось, что он принесёт семье удачу, урожай, благополучие. Старинные народные обычаи: массовые кулачные бои и сжигание чучела на Масленицу, Рождественские гадания.

Узнай, когда отмечаются эти праздники, и впиши даты.

Рождество - 7 января
Новый год - 1 января
Масленица - 20 - 26 февраля
Пасха - 16 апреля
Троица - 4 июня

4,8(46 оценок)
Ответ:
anchertow
anchertow
13.08.2020

Хіба ревуть воли, як ясла повні?" — назва алегорична. Вона пов'язана з первісним художнім задумом — проаналізувати причини протесту селян проти суспільних умов. Саме так — як протест — оцінив П. Мирний вчинки Василя Гнидки, а потім і свого героя Чіпки Вареника. Ще в документальному нарисі автор зауважив, що його персонаж — скалічена дитина свого віку, свого суспільства. Але, не зумівши знайти свого місця у "непроглядному мороці" неправди, він знаходить утіху в злочинах. Тобто головна причина злодійств реального Гнидки і вигаданого Чіпки криється у несправедливому суспільному устрої, який вже може не викликати протесту пригнічених і ображених.

4,7(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ