М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
бобгороха
бобгороха
27.05.2022 01:00 •  Литература

Прыдумайце праект папулярызацыі творчасці Максіма Багдановіча сярод падлеткаў Беларусі . Якія творы паэта вы выбераце ? Чаму ? Спе цыялістаў з якіх галiн вы запросіце ў сваю каманду ? Якіх спонсараў . нфармацыйных партнёраў падключыце ? Якія анлайн- і афлайн пляцоўкі задзейнічаеце ? У якой форме прапануеце аўдыторыі азна ёміцца са спадчынай вялікага паэта ( электронныя гульні , квесты , рәклама , турыстычныя маршруты , аўкцыёны ведаў . інфармацыйныя базы , элементы дапоўненай рэальнасці ) ? Па якіх крытэрыях будзеце ацэньваць паспяховасць сваёй працы ?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sdtyvbv
sdtyvbv
27.05.2022

ответ:Эта пословица означает, что Москва - хороший город, однако, нет места на земле лучше, чем дом: родной городок. В этой пословице есть и указание на размеры города. Москва огромна, но даже не смотря на это, родной город, пусть даже и маленький, навсегда останется городом, где человек родился, впервые пошел в школу, играл с друзьями. Именно с родным городом связаны самые приятные воспоминания, которые не сможет заменить ни один самый роскошный, большой и прекрасный город на всей земле.

Объяснение:

4,8(31 оценок)
Ответ:
Кисаааа123
Кисаааа123
27.05.2022

ответ:У романі В. Скотта "Айвенго" виведені два образи прекрасних дівчат — Ровени та Ребекки. Обидві вони молоді, дуже красиві, розумні, виховувалися без матерів. їх постійно оточувала любов і ласка ближніх, велика розкіш.

Але і соціальний стан, і характери у них різні. По-різному вони поводяться в критичних ситуаціях, по-різному склалася і їхня доля.

Ровена — знатна Саксонка, нею опікувався Седрик Ротервудський. Опікун обожнює її, ні в чому не відмовляє і пов'язує з нею свої надії на відновлення влади саксів. Через це він навіть виганяє свого сина і позбавляє його спадку. Проте Ровена рішуче протистоїть шлюбові без любові з нащадком князівського роду Альтестаном. Потрапивши у полон, дівчина, що звикла до загального поклоніння, втрачає свою волю, плаче. Тільки щасливий випадок рятує її, а потім доля знову посміхається їй і вона стає дружиною коханого лицаря Айвенго.

Ребекка — дочка багатого єврея Ісаака. Її плем'я постійно зазнавало гонінь та принижень. І хоча дівчина виросла, не знаючи ні в чому відмови, все ж зрозуміла, що їй потрібна велика сила волі, знання, "щоб вижити в цьому жорсткому світі".

Вона навчилася лікувати, допомагала всім, хто цього потребував. У критичні хвилини шукала виходу, і, не знайшовши його, віддала перевагу смерті, а не безчестю. Вона дуже сильна натура. Не знайшовши відповіді на свої сердечні почуття, Ребекка вирішує зайнятися доброчинними справами: лікувати, допомагати страдникам. Вона й далі підтримуватиме честь і гідність свого народу, оберігатиме віру предків.

Ці жіночі образи відіграють значну композиційну роль, допомагають глибше розкрити характери головних героїв та відобразити історичну епоху. їх краса, розум та доброта облагороджували той жорстокий світ.

4,6(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ