М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
irinaa10
irinaa10
04.08.2022 18:33 •  Литература

Що прославляє григорій сковорода в поезії всякому місту звичай і права

👇
Ответ:
vashik047p08sj5
vashik047p08sj5
04.08.2022

Объяснение:

сатиричне зображення панів, чиновників, купців, дворянсько-бюрократичної системи управління. ушанування справжніх життєвих цінностей; засудження і висміювання моральних вад тогочасного суспільного життя; поштовх до розуміння, що життєва суєта не дає можливості людині збагнути суть життя.

4,4(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nilovaekaterin
nilovaekaterin
04.08.2022

1. С сочувствием, как относятся к любимым домашним животным . Ему стало жалко петуха, потому что Витьке нравился этот гордый горластый красавец.

2. У Витьки при этих словах похолодела спина. В горле у Витьки заскребло, глаза часто-часто замигали Он быстро юркнул в другую комнату и забился в угол. Витька ликовал

3 сочувствие жалость забота

4.Бабушка смазала петуху уже успевшие посинеть

в тепле гребень и бороду и насыпала на пол пшена.

Но петух даже и не взглянул на корм. Голова его

с каждой минутой распухала, наливалась какой-то

прозрачной жижей, петух всё больше сутулился и

гнулся.

5.Бабушка принесла сена, постлала под печкой,

поставила туда баночки с зерном и водой, посадила

петуха и прикрыла железной заслонкой. Витька сно

ва забеспокоился: «Зарубят. Придёт отец — и

конец!»

7.Отец пришёл с работы поздно и, видно, забыл

о петухе. Не заговорил о нём и утром.

Все больше не могу ответить

4,8(46 оценок)
Ответ:
elkaE
elkaE
04.08.2022

Ще з самого дитинства нас вчать розрізняти поняття добра та зла. Казкові герої вже дають зрозуміти, як правильно себе поводити в різних ситуаціях, щоб жити чесно та по совісті. Звичайно, шлях в доросле життя людині дають батьки, вихователі, вчителі. І майже завжди, кожен з них говорить про те, що треба жити за моральними принципами, тоді і людям в очі дивитися легше.

Усі люди різні не тільки за зовнішністю, але й за характером, за соціальним станом, за приналежністю до певної віри. Всі ці фактори також дуже впливають на формування світогляду щодо суті людського життя.

Для когось найвищою цінністю в цьому світі є сім’я кохана людина, діти, затишок в домі. Близькі люди, наче чарівний напій, дають наснагу та сили для нових звершень. Але є й такі, хто вважає, що присвячувати своє життя іншим, робити щось заради того, хто поруч це неправильно. Їх принцип полягає в тому, щоб жити тільки заради власної насолоди. Таких людей в суспільстві називають егоїстами або самозакоханими особистостями. Але це їх власний вибір, нехай живуть як знають!

Добре, коли людина, вирішуючи, що для неї головне в цьому світі, не заподіює зла оточуючим. Адже серед нас багато таких, хто нехтує правилами моралі і не боїться покарання. Людей, які стають на злочинний шлях, дуже часто осуджують, говорячи про те, що вони самі пішли проти честі та моралі. Але чи справді це так? Можливо, на них негативно вплинули тяжкі життєві обставини, виховання, якого взагалі не було.

Розмірковувати про суть людського життя можна довго та нескінченно. В цю думку вкладено дуже багато філософського підтексту. Життя нам дається лише один раз, і потрібно прожити його так, щоб потім не було соромно. Філософи, письменники, твори усної народної творчості, поради старших людей – все це наводить на думки, що якщо ми будемо рахуватися з іншими, то доля також нам відповість добром.

4,6(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ