Автор относится к Вьюшке с любовью и юмором, так как она прекрасно служила сторожем, была веселой и всем нравилась. «Уйдешь на охоту, и будь уверен: Вьюшка не пустит врага». К Выскочке же Пришвин относится с насмешкой и состраданием. «Говорят, что в семье не без урода».
Потерявшей хвост сороке рассказчик сострадает: «Видел ли кто-нибудь сороку без хвоста? Трудно даже вообразить, во что превращается эта блестящая пестрая и проворная воровка яиц. Ничего сорочьего не остается тогда в ней, и не за что в ней не узнаешь какую-нибудь птицу: это просто шарик пестрый с головкой».
Объяснение:
1) Жив був собі Іван Терешкоя в'язань німецького констабору в Австралії, йому вдалося втекти з полону. На заводі, де він працював разом з іншими полоненими, вибухнула бомба, яка знищила загорожу. Потім він зустрів Джулію-італійську партизанку. Яка теж скористалася моментом, щоб втекти з табору. Вони закохалися один в одного. Але коли воних тікали то їх здав чоловік якому вони дали хліб. Іван врятував Джулію пожертвувавши собою. Він поступив дуже благородно як на мою думку. Джулія була вагітна від Івана, але тільки через вісімнадцять років вона вирішила написати листа рідним Івана. В ньому йшлося про те, що Іван загинув і про те, що в нього є вісімнадцятирічний син. Ніхто подумати не міг, що так складеться життя. Івана Терешко. Ніхто не знає, що буде завтра тому цінейте кожну хвилину свого життя