М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Alice5u811
Alice5u811
29.12.2021 11:05 •  Литература

Суатианое оцениване. за раздел, маленкого человека, предраздел после бала 9 класс Д. Н. Толстой

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ппам
ппам
29.12.2021

Автор хотел показать всю самолюбивую натуру Чичикова говоря о себе он восхищался всеми своими чертами и не находил в себе не изъяна «Вот, посмотри, – говорил он обыкновенно, поглаживая его рукою, – какой у меня подбородок: совсем круглый!». Чичиков очень любил красоваться, особенно перед дамами, это и можно увидеть на представленной картине. На картине хорошо отображена внешность Чичикова "... господин, не красавец, но и не дурной наружности, ни слишком толст, ни слишком тонок; нельзя сказать, чтобы стар, однако ж и не так, чтобы слишком молод...". Общая проблематика: "... сверх наружности, которая сама по себе была уже благонамеренна, в разговорах его ничего не было такого, которое бы показывало человека с буйными поступками...". Жанр: поэма. Я считаю, что художник А. Лаптев  

Объяснение:

4,4(51 оценок)
Ответ:
EsMiLe1999
EsMiLe1999
29.12.2021

Объяснение:

Усі люди різні. Одним подобається одна музика, іншим – інша. Одні дарують довкіллю добро, інші розізлилися на весь білий світ. Одні уміють щось робити дуже добре, інші або лінуються, або дійсно не мають таких навичок. Подібних порівнянь насправді можна навести дуже багато, адже на Землі близько семи мільярдів людей! Звісно, націй набагато менше, проте кожна з них має свою історію, свої звичаї і культуру. І передати нащадкам цю особливість можна по-різному.

Багато націй, зокрема й українська, бережуть свою самобутність у звичаях, мові та різноманітних культурних пам’ятках. Наприклад, українські вишиванки: скільки історії можна прочитати з їхніх візерунків! А у піснях нашого народу скільки всього передано! У них живе душа української нації. Із цих ніжних, мелодійних, подекуди тривожних і сумних рядків ми стільки можемо зрозуміти про наших предків! У цих піснях ми чуємо одвічне прагнення волі та заклик до незалежності. Скільки б не принижували і не намагалися знищити український народ, але він співав. Люди співали пісні, аби відволіктися від сумних думок і аби закликати інших любити й поважати неньку-Україну.

На мою думку, рок-музика – це певний протест проти несправедливості світу. У такі пісні цілком можна вкладати певні суспільно важливі посилання. Але ж далеко не всі їх можуть почути за специфічною атмосферою музики. Та й взагалі, рок-музика – давно поширений у світі напрям, який став уже багатонаціональним. Я думаю, що патріотичні настрої треба передавати у особливому вигляді: так чи інакше це повинна бути музика із глибоко народними нотками.

Чуючи пісню якогось народу, яка корінням ховається у глибину віків, ми одразу розуміємо, якому етносу вона належить. Але це аж ніяк не рок.

Тому я вважаю, що передати патріотизм через рок-музику складно. Хоча цілком можливо, що існує людина, якій вдасться це зробити, ще й так, щоб багатьом сподобалось. Головне – розумітися на тому, що робиш, і не втрачати початкової мети.

4,8(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ