М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rusik66
rusik66
05.01.2022 01:10 •  Литература

КРАТКИЙ ОТЗЫВ НА ФИЛЬМ "ЩЕНОК"
кратко

👇
Ответ:
dadasova
dadasova
05.01.2022

Фильм "Щенок" - душевный, пронзительный.

Фильм о дружбе, познании себя человеком, только начинающим жить. Заставляет задуматься, сопереживать героям. Вечные ценности в нашей жизни это любовь к ближнему и добро. Именно о них и идёт речь в короткометражном фильме "Щенок".

4,7(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
798210374
798210374
05.01.2022
                              Почему у сороки такие длинные крылья?
Жила на свете одна девочка её звали Катя она была очень маленькая!
Однажды девочка спросила у папы 
-Почему у сороки такие длинные крылья?
Но папа прогнал её и сказал чтобы не приставала! Катя ушла в свою комнату а папа продолжил работать! Когда закончил ему стало стыдно за то что прогнал его единственную дочь! И вечером он подошёл её поцеловать.
И рассказал дочери сказку а в этой сказке был ответ на её вопрос. 

Жила одна птица, вся средненькая. Вылетела из головы одного человека и полетела путешествовать по белу свету. Очень уж есть ей хотелось.
И полетела она в лес искать чтобы ей поесть такого вкусненького! Летит, летит да крыло зацепилось за ветку. А сорока прилетела все ветки облетела не одну не зацепила! Села она на ветку и сказала птице:
-Что ты с такими крыльями в лесу летаешь они у тебя не длинные, не короткие, средненькие! Чтобы в лесу летать нужны вон какие крылья, длинные.
Обиделась на сороку птица и полетела обратно к своему хозяину в голову.
Вот сказка кончилась, а ответ на неё остался.
4,8(100 оценок)
Ответ:
zero161
zero161
05.01.2022

«Міщанин-шляхтич» — цікава, легка, смішна і в той же час відверто сатирична п’єса відомого світового комедіанта Мольєра. У ряді своїх творів Жан-Батист висміює одне з характерних явищ суспільного життя того часу: прагнення буржуазії до дворянських титулів, привілеїв, манер. І саме в п’єсі «Міщанин шляхтич» автор якнайширше розкрив і виклав цю тему, що й стало першопричиною неймовірної популярності даного твору, який не втрачає своїх прихильників ще і в наш час. Але цей твір не зовсім простий, адже сміх читача ґрунтується на різних вадах і недоліках тогочасного суспільства. Тому потрібно задуматись: над чим сміється Мольєр, і що він висміює.

Мабуть, основною причиною для сміху є прагнення головного героя, пана Журдена, потрапити до дворянських лав. І саме це бажання обумовлює його дивну, безглузду поведінку. Для того, щоб бути хоч трохи схожим на «справжніх панів», Журден вдається до необдуманих і комічних вчинків. Спочатку він наймає вчителів, які його навіть не збираються чомусь навчати, а просто безсоромно лізуть до нього в гаманець. Вчитель музики відверто заявляє: «Ми знайшли саме такого чоловіка, якого нам треба! Його фантазія — удавати із себе галантного шляхтича — просто скарб для нас!» — тобто перед цими людьми стоїть лише одна мета: вторгувати більше грошей для себе. Вражає те, що ці, так звані «вчителі», зовсім некомпетентні у своїй справі, адже урок філософії, наприклад, закінчується редагуванням любовної записки, а не вивченням законів логіки, естетики чи фізики. Але нашого пана це не дивує, він отримує задоволення вже від того, що починає розрізняти поезію і прозу. Наступним, не менш комічним вчинком є замовлення нового «аристократичного» костюму, який викликає лише сміх у його родини, та Журдена це зовсім не турбує, він впевнений, що в такому одязі він стає на крок ближчим до своєї омріяної мети. Для того, щоб повністю викрити дрібнобуржуазні звичаї, Мольєр ще більше насичує й ускладнює основний сюжет: Журден, у всьому перейнявши звички дворян, вирішує, за прикладом придворних, доглядати за справжньою маркізою Доріменою. Це не виходить у нього без до Доранта, який, як і кожен інший з оточення панича, у такий б намагається лише спустошити його кишеню. Кульмінацією твору є відмова Журдена в одруженні своєї доньки з хлопцем недворянського роду. Але молоді знаходять із цього вихід, коханий Люсіль придумує легенду про Журденового батька-дворянина й посвячує його у хоч і міфічного, але шляхтича.

Отже, автор у цій п’єсі сміється з найбезглуздішого людського бажання: видавати себе не за того, ким ти є насправді і, звичайно, з методів та процесу досягнення цієї нерозумної мети.

4,8(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ