М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dasha198156
dasha198156
14.08.2020 00:10 •  Литература

1.Конфликт – это:
$ A) ссора героев; $ B) противоборства персонажей; $ C) столкновение героев; $ D) скандал героев; $ E) дружба героев;
2.С какой целью в литературное произведение может быть введен пейзаж (исключите лишнее)
$ A) выявить душевное состояние героя; $ B) отразить красоту природы;
$ C) создать соответствующий фон для описания действий персонажа;
$ D) воспитать эстетический вкус читателя; $ E) приостановить развитие сюжета
3.Тема это:
$А) обобщающая мысль, лежащая в основе художественного произведения; $В) представления писателя о высшей норме человеческих отношений; $С) представление о человеке, воплощающем мечты автора; $D) жизненный материал, взятый для изображения; $E) столкновения характеров и обстоятельств;
4.Идея это:
$ A) сторона жизни, являющаяся фактором противоречия; $B) точка напряженности, которая особенно интересует писателя; $ C) главная мысль художественного произведения; $ D) объект художественного произведения $ E) противоборство, столкновения характеров и обстоятельств;

👇
Ответ:
mun7890
mun7890
14.08.2020

1.Конфликт – это:

B) противоборства персонажей;  

2.С какой целью в литературное произведение может быть введен пейзаж (исключите лишнее)

A) выявить душевное состояние героя;  

C) создать соответствующий фон для описания действий персонажа;

3.Тема это:

D) жизненный материал, взятый для изображения;  

4.Идея это:

C) главная мысль художественного произведения;

4,5(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
данил1931
данил1931
14.08.2020

У цьому творі автор описує пригоди Мумі-тролів. Це маленькі і незвичайні створіння. Вони дуже веселі і люблять проводити час за іграми. Ці створіння дуже любили грати в лісі.

Одного разу вони знайшли капелюх. Цей капелюх виявився чарівним, але вони про це не здогадувалися. Дізналися вони про це не скоро. Їм капелюх дуже сподобалася і вони вирішили залишити його собі. Спочатку старший Мумі-троль намагався носити капелюх, але у нього нічого не виходило. У нього відразу починала боліти голова, як тільки він одягав капелюх. З цього дружна сім'я вирішила використовувати капелюх, як сміттєву корзину. Вона підходила для цього, і ідея всім сподобалася.

Мімі-тролі люблять смачно поїсти. Вони часто влаштовували сніданки, обіди та вечері всією сім'єю за одним столом. Одного разу, коли дружна сім'я обідала, то очистки від яєць вони викинули в капелюх. Після того, як шкарлупа потрапила в капелюх, то вона перетворилася в хмари. Хмари ці були не прості. На них можна було літати, але дружна сім'я дізналася про це не скоро.

Сім'я Мумі-тролів любила грати в хованки. В хованки вони любили грати найбільше. Крім того, маленькі створіння дуже добре ховалися, що робило гру в хованки захоплюючою і цікавою. Одного разу, коли вони грали в хованки, то один з малюків сховався під капелюхом. Після цього спрацював магічний механізм, який перетворив дівчинку в чудовисько. Воно було не дуже страшне, але дуже потворне. Сім'я не визнала своєї маленькії дитини. У підсумку, тільки мама змогла розгледіти в ньому свого дитинчати.

4,4(68 оценок)
Ответ:
timoshaisaev
timoshaisaev
14.08.2020

Доброго дня, Леоніде Глібове!

        Звертається до Вас звичайний читач. Леоніде Івановиче, я глибоко шаную Вашу творчість. Мені дуже прикро, що у часи Вашого життя у зв’язку з виданням валуєвського циркуляру майже весь наклад першої збірки байок був знищений і люди не могли активно знайомитись із Вашими творами.

        Мені хотілося б подякувати Вам за твори «Щука», «Цуцик, «Мірошник», «Журба» та багато інших, адже Ваша творчість дуже близька мені. Особливо вражають алегоричні образи, в яких можна вгадати типових персонажів навіть із сучасного життя. Ви  щиро вбачали у навколишньому світі суспільну нерівність, несправедливість і не могли примиритися з нею. Тому у кожного з Ваших байок відчувається засудження навколишньої дійсності. Леоніде Івановиче, Ви – справжній ураїнець і борець, якому болять нещастя та негаразди рідної землі.

                З повагою ваш палкий шанувальник.

Объяснение:

надеюсь достаточно

4,5(50 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ