М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
shluhiNovokrai
shluhiNovokrai
11.08.2020 13:14 •  Литература

Картина савицкого ремонтные работы на железной дороге будто бы написана к произведению некрасова железная дорога. продолжить на 2 предложения.

👇
Ответ:
zakriev767
zakriev767
11.08.2020
Блин по подробней бы ... сори(
4,6(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dudoleyka
Dudoleyka
11.08.2020
1. Левшу приняли в Англии с восхищением и с восторгом, они хотели себе такого мастера. Ведь таких как Левша почти не бывает.Левша отказался остаться в Англии потому что он любил свою родину и хотел, чтобы и дальше восхищались какие есть на Руси мастера.Потому что он был из бедного сословия, и на него не обратили внимания. Российские власти показаны эгоистичными, потому что считали, что если умрет какой-то бедняк, государству от этого ни хорошо ни плохо.2. «Об этом, - говорит, - спору нет, что мы в науках не зашлись, но только своему Отечеству верно преданные». «У меня дома родители есть»«Мы к своей родине привержены»«А я желаю скорее в родное место, потому что иначе я могу род помешательства доставить».— Левша стремится к себе на Родину.3. Левше нравилось, то, что каждый из работников был постоянно сытым, одет в специальную одежду, и что у каждого есть обувь, у каждого есть какое-то образование. 4. Его отправили в Россию на торговом корабле,который шёл от Англии до России.Что случилось с ним на корабле? на корабле левша сдружился с английским полшкипером. Пили вместе водку и заключили "англицкое парей".5. На Родине левшу принимают очень плохо. Видя, что ему плохо, они тем не менее невежественно с ним обращаются, отбирают у него все подарки, даже просят у него документы, а потом, в открытых санях отправляют его в больницу умирать. Там он и умирает, успев доложить доктору, что англичане ружья кирпичом не чистят.6.Умирая, Левша «одно только мог внятно выговорить» - чтобы ружья кирпичом не чистили, а то «храни Бог войны, они стрелять не годятся». И последние слова забытого и никому не нужного героя – тоже о благе родины.Что просил передать он государю? Он просил передать государю, чтобы ружья кирпичом не чистили.

Дай лучший ответ))

4,8(54 оценок)
Ответ:
NikikitaHyduak
NikikitaHyduak
11.08.2020

Объяснение:

Сью та Джонсі - дві подруги, яких поєднує життя. Вони, як сестри, поділяють разом і домівку, і їжу, свої незгоди та радощі. їх дружба більша, ніж просте товаришування, бо кожна здатна на самопожертву заради іншої. Життя не занадто добре до дівчат, вони змушені брати замовлення на малюнки заради грошей, які потрібно сплачувати за помешкання, їжу та інші людські потреби. Проте їх мізерних заробітків ледве вистачає на те, щоб сплачувати рахунки. Тому тяжка хвороба Джонсі є для дівчат нелегким випробуванням, адже грошей на ліки немає, і немає можливості їх заробити. Джонсі вимушена залишитися без медичної до , віч-на-віч із хворобою, користуючись лише дружньою підтримкою своєї подруги Сью та старого художника Бермана. Старого Бермана пов’язує з дівчатами почуття щирого бажання до . Його опікування молодими художницями виникло із потреб його душі і як досвідченого художника, і як людини, яка почуває себе самотньо і під кінець життя поспішає витратити свої батьківські почуття. Він намагається полегшити дівчатам умови існування і хвилюється за них більше, ніж за себе.

Головною мрією всього життя художника Бермана було написання такої картини, яку б визнали шедевром. Але життя пройшло, а шедевр так і залишився мрією.

Хвороба Джонсі поступово знесилювала дівчину, її думки вже зверталися не на те, як до собі, а як полегшити життя своїм друзям, і зробити догляд за собою менш обтяжливим для них. Джонсі відмовляється від їжі, яку так важко було заробити для неї Сью. Вона вважає, що вмре скоро - тоді, як впаде останній виноградний листочок за вікном. Буря та вітер зриває листя з виноградної лози під вікном дівчат, і чим менше стає листя, тим менше стає надія Джонсі вилікуватися. Але останній виноградний листок витримує негоду. Він не хоче злітати з гілки і своєю стійкістю додає Джонсі наснаги до життя. Ії хвороба потроху відступає, і дівчина одужує. І лише після одужання вона дізнається, що цей стійкий до дощу та вітру листочок насправді намальований на стіні. Старий художник Берман намалював його, щоб надія не покинула людину, яка була для нього дорога.

Старий Берман гине від тієї ж хвороби, яка знесилювала Джонсі. Такою була ціна за його до . Але він вмирає з почуттям, що життя не пройшло безцільно, адже він таки намалював свій «шедевр» - виноградний листок, який врятував життя. І нехай цей шедевр не такий, як йому думалося усе життя, але він для нього значніший, ніж усі шедеври людства.

Таким є «останній виноградний листок» і для нас, бо життя людини завжди стоїть вище за будь-який шедевр. І ця романтична новела ОТенрі показує нам, що є шедеври, важливіші за всі художні багатства - це людяність, щира любов до ближнього та самопожертва

4,4(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ