М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
хорошист536
хорошист536
21.05.2022 09:50 •  Литература

Написати твір "Шануймо людські цінності"
, буду очень благодарна!

👇
Ответ:
orlovaelvira
orlovaelvira
21.05.2022

Людські цінності є одним з найбільш важливих аспектів нашого життя і суспільства загалом. Цінності такі, як чесність, повага, терпіння, справедливість та багато інших допомагають нам жити у гармонії один з одним, розвиватися в людському плані і досягати своїх цілей.

Часто ми забуваємо, як важливо шанувати людські цінності, зосереджуючись на матеріалістичних речах та домінуємою конкуренцією в нашому світі. Але важливо пам'ятати, що найбільш успішними та щасливими людьми є ті, які шанують цінності, котрі нам допомагають жити у світі гармонії та терпіння, в дружбі і взаєминах, які в свою чергу впливають на наші життя та життя всього суспільства.

Шанувати цінності - це також вказівник нашої культурної різноманітності, нашої ідентичності та свободи. Ми повинні пам'ятати, що кожна людина у нашому світі має свої права та цінності, які треба шанувати. Ми повинні поважати культури та традиції інших народів, як це формується свобода та толерантність у суспільстві.

Тому, шануючи людські цінності, ми не тільки робимо своє життя власним, але й вносимо свій внесок до гармонійного розвитку нашого суспільства. Кожен з нас може почати з себе, починаючи з кожної малої дії, такої як посмішка або до тим, котрі цього потребують. Ми можемо зробити світ щасливішим і миршим місцем, коли ми вчимося знаходити спільну мову та йти на зустріч один одному.

Отже, шануймо людські цінності і живімо у гармонії один з одним для того, щоб наш світ став країною співвідношення та миру.

4,8(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
rafon3d
rafon3d
21.05.2022
В 1823 году Александр Пушкин приезжает в Одессу из Кишинева. Там он становится служащим в канцелярии графа Михаила Воронцова. Позже Александр познакомился с женой Михаила, что стало переломным моментом.
Графиня выглядела болезненно и утомленно, ждала ребёнка. Этим она вызвала сочувствие Александра. Но спустя полгода он снова ее встречает и, она поражает его своей красотой. У них завязывается роман. Графиня ( Елизавета ) не стала скрывать это от мужа, от чего по городу поползли слухи, мол граф то олень получается.
Воронцов не стал этого терпеть и приложил все силу к уезду Пушкина. В 1824 года Пушкин уехал в Москву, однако графиня успела подарить ему перстень. Пушкин не желал прощаться с графиней, но та настаивала на конце отношений. Однако после уезда Пушкина влюблённые ещё какое-то время переписывались, скрепляя письма перстнями-печатками. Графиня каждый раз говорила Пушкину сжигать их письма.
4,4(40 оценок)
Ответ:
bossobychnyy
bossobychnyy
21.05.2022

1. 1) Просвітництво - це широка ідейна течія яка відображала антифеодальний, антиабсолютистський настрій освіченої частини населення у другій половині 17 - 18 століття. Представники цієї течії : вчені, філософи, письменники, вважали метою суспільства людське щастя, шлях до якого - переустрій суспільства відповідно до принципів , продиктованих розумом, були прихильниками теорії природного права.

Принципи просвітництва : прагнення його представників до перебудови всіх суспільних відносин на основі розуму, "вічної справедливості", рівності.

2) Соціально-економічні перетворення доби Просвітництва вплинули на духовний світ людей. Змінили їхні духовні запити та ідеали. Велике значення мало втілення нових суспільних ідей в літературі. Українське просвітництво виникало на основі гуманізму і Реформації попередньої культурної епохи, поступово виявляючи свої специфічні риси, серед яких - розмежування сфер впливу філософії та релігії, відхід від спекулятивного осмислення природи тощо. Одна із провідних ідей вітчизняного просвітництва – взаємозалежність суспільного прогресу і поширення освіти, пізніше яскраво виявилася ідея цінності людини, прагнення підняти самосвідомість і самоутвердження особистості.

3) Ода "До радості" з 1993 року гімн Європейського Союзу. Розкриває ідеї миру, взаєморозуміння, справедливості, любові до природи.

4) Твір "Мандри Гулівера" був створений як б висміяти Англійську владу, безглузді війни та державні суперечки.

2. 1) В добу просвітництва у літературі відбувався пошук нових сфер в відображення, який утвердив арсенал інших засобів, вбираючи фантастику , що мала донести до читача певну суспільно значущу ідею.

Такі твори почали з'являтися в Англії, Німеччині, (Франції) адже в цих країнах відчувався натиск влади на життя ,благополуччя народу, зміни були необхідні.

2) Композиція - це побудова художнього твору яка обумовлена його змістом, призначенням.

«Мандри Гулівера» - філософський сатирично спрямований роман Дж. Свіфта, разом з тим твір має яскраво виражені риси роману-подорожі пригодницького характеру. Ідейний задум написання свого твору сам автор визначив так : ”Головною метою кожного мандрівника має бути виховання розуму та доброчесності своїх співвітчизників за до добрих і поганих прикладів із життя чужих країн„ .

3) Ода - ліричний віршований твір , прославляє природні явища, історичних осіб, події.

4) Роман ж«Мандри Гулівера " це пародія на англійську владу, має у собі різні засоби комічного.

Іронія - глузування над чимось, в даному випадку над монархією.

Сатири - критика чогось, когось, засудження дій вчинків.

5) В оді "до радості" є символи природи що характеризує єдність народу як усього живого

Настрій ліричного героя "Травневої пісні" радісний, піднесений.

4,5(51 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ