Объяснение:
Гендерна рівність – це рівні права і можливості для жінок та чоловіків у суспільстві, рівні умови для реалізації прав людини, участі в національному, політичному, економічному, соціальному та культурному розвитку, отриманні рівних винагород за результатами праці.
На жаль в Україні та в багатьох інших країнах у чоловіків та жінок не рівні права. Наприклад, в сім'ях досіхпір є стереотип, що чоловік повинен працювати, а жінки куховарити біля кухні та доглядати дітей. Також, є багато професій де не беруть жінок, тому що вони "слабкий пол" і їх зарплатня менша ніж у чоловіків. У чоловіків теж є стереотипи, наприклад, що чоловіки не можуть плакати чи не можуть доглядати за собою, бо це "не по-чоловічому". Через ці стереотипи, багато родин разлучаються, бо у кожного свій погляд на ці стереотипи.
Отже, не требо віряти стереотипам, робіть те, що вам подобається і не слухайте "критику" інших людей.
19 столетие принято называть “золотым веком” русской литературы. Произведения, которые заслуженно считаются классикой, остаются актуальными по сей день. Девятнадцатый век – это пора А. Пушкина, А. Грибоедова, В. Жуковского, М. Лермонтова, Н. Гоголя и других талантливых, вернее, одаренных мастеров слова.
Литературное произведение не ставило себе задачу развлечь читателя. Главным было то, чтобы литературная работа заставила задуматься, переосмыслить себя и посмотреть на жизнь вокруг под другим углом.
“Горе от ума” – нестареющее произведение Александра Грибоедова. В нем противопоставляется век нынешний, прогрессивный, с веком минувшим, отсталым и заскорузлым. В комедии лоб в лоб сталкиваются нравы светского московского общества и “сумасшедшего” Чацкого. Праздность, невежество и чинопочитание – вот что высмеивает Грибоедов в своем произведении.
Однако не всем дано быть людьми великими, которые не боятся выступить против всей московской элиты. Есть и люди маленькие. Наподобие Акакия Акакиевича Башмачкина из гоголевской “Шинели”. Проблема маленького человека и его становления в обществе остро стояла в русской литературе 19 века.
Литература стала зеркалом общества. С ее люди могли рассмотреть себя же без лишних прикрас и обратить внимание на те проблемы, которые красной нитью проходили сквозь все общество.
Объяснение:
!!(()))(