М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pepka1
pepka1
16.04.2020 00:56 •  Литература

Установіть відповідність між місцем дії героїв та вивченими творами Дії героїв
1. Планета з кисневою атмосферою 3-М-22
2. Земля після знищення цивілізації
3. Венера

Твори
А. Все літо в один день
Б. Запах думок
В. Усмішка

👇
Ответ:
masha200012315563
masha200012315563
16.04.2020

1.Б)Запах думок

2.В)Усмішка

3.А)Все літо в один день

4,5(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Comalia
Comalia
16.04.2020
Ася — один из самых поэтичных женских образов тургенева. героиня повести — открытая, самолюбивая, пылкая девушка, с первого взгляда поражающая своей необычной внешностью, непосредственностью и благородством. она дочь крепостной крестьянки и помещика. этим объясняется ее поведение: она застенчива, не умеет вести себя в обществе. после смерти матери девушка оказывается предоставленной самой себе, она рано начинает задумываться над противоречиями жизни, над всем, что ее окружает. так же ася близка к другим женским образам в произведениях тургенева. с ними ее роднит нравственная чистота, искренность, способность к сильным страстям, мечта о подвиге. она мечтает о жизни деятельной, возвышенной и благородной. ее внимание привлекают люди простые, она, как видно, и сочувствует и в то же время завидует им. в асе, воспитанной без всяких правил и проведшей раннее детство в крестьянской семье, совмещалось желание быть счастливой с желанием исполнять высокий долг человека. она мечтает и о подвиге, и о соединении своей судьбы с человеком, который бы ей совершить его. и. с. тургенев воплотил в нескольких своих произведениях образ, навсегда вошедший в мировую как «тургеневская» девушка в повести «ася».
4,4(49 оценок)
Ответ:
Подвиги Геракла. Виконуючи волю богів, Геракл за наказами царя Еврисфея вчинив дванадцять подвигів, які були б не під силу нікому з людей. Вчинивши ці подвиги, герой вбивав звірів, які шкодили людям. Важкий подвиг Геракла. (Важким подвигом Геракла був останній, дванадцятий. Героєві довелося шукати яблука Гесперид. Зустріч з атлантом. Шукаючи сади із золотими яблуками, Геракл зустрів Атласу, який тримав небо на своїх плечах. Героєві довелося узяти на себе тягар титану, поки той ходив за яблуками для нього.
Хитрість Атласу. (Атласу хотілося позбавитися вічного тягаря, і титан запропонував Гераклу, ще потримають небо, поки він сам віднесе яблука в Мікени. Але герой розгадав хитрощі Атласу і попросив, потримають небозвід, щоб була можливість покладе на плечі подушку, яка захистила б їх від тиску. Як тільки довірливий Атлас звалив на свої плечі небо, Геракл забрав яблука і покинув титана.
Повернення в Мікени і звільнення від злої воли Эврисфея. Геракл виконав наказ Еврисфея, приніс золоті яблука Гесперид. Це був його останній подвиг, здійснений за наказом царя. Закінчилася його дванадцятирічна служба у Эврисфея, але він ще довго служив богам і людям.
ПЕРЕЛІК МОЖЛИВИХ ТИММіфи про виникнення світу.
У чому відмінність міфу від казки (на прикладах).
Міфи давніх слов'ян.
Загальне в міфології різних народів.
Міфологія, звичаї і повір'я давніх слов'ян.
Причини популярності образу Прометея.
Прославляння цивілізації в міфі у Прометея.
Поява міфів у богах і героях в Давній Греції.
Велич подвигу Прометея.
Причини популярності образу Геракла.
Мій улюблений міфологічний герой.
Геракл - уособлення сили, сміливості, вірності свого призначення на земля.
Геракл - популярний герой старовинних греків.Прославляння цивілізації в міфі у Прометея
Старогрецькі міфи про богів. У давність люди жили серед ворожої їм природи. Вони не могли пояснити явища, стихійні лиха, зміни пір року, а лише відчували на себе силу природи. Греки придумали богів, створили в них міфи, в яких вірили пояснення усьому таємничому і загадковому. Прометей - герой, який вивів людей з пітьми.
Життя людей при правлінні Крону. Титани не звертали увагу на смертних. Не цікавився їх життям і верховний бог Крон. Люди жили в пітьмі, не знали ремесел, гинули від голоду. У них не було бажань, вони не мали надії на майбутнє.
Спонукав Прометея. Спонукав Прометея не лише в тому, що[sms] геть дав людям вогонь. Найголовніше те, що він вивів людей на шлях цивілізації, дав їм знання, уміння, навчив не бояться сил природи, а використовувати їх у свою користь.
Зміни в житті смертних. Прометей озброїв людей знаннями, яке зробило смертних сильнішими і незалежнішими від воли богів. Люди навчилися багато чому, зуміли побудувати швидкі кораблі під вітрилами, навчилися обробляти землю так, що були забезпечені їжею і могли не бояться посухи або дощу.
4,5(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ