М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ivanova48
ivanova48
03.06.2022 02:52 •  Литература

Твір на тему "чи актуальні нині проблеми відповідальності вченого за свої відкриття порушені у п`єсі життя галілея "

👇
Ответ:
khramenkova
khramenkova
03.06.2022
Ще кілька десятків років тому мало хто в нашій країні міг уявити, наскільки доступними та зручними можуть бути досягнення новітніх високих технологій. сьогодні майже в усіх родинах із середнім та високим достатком є ій персональний комп'ютер, найчастіше підключений до мережі інтернет. із великим задоволенням ми користуємося маленьким кишеньковим комп'ютером — мобільним телефоном, який дає можливість у будь-який момент зв'язатися з потрібною людиною.  новий час змінює свідомість, прискорюються процеси ізації. проте кожне наукове відкриття, кожна технічна новація призводить до наслідків печальних. особливо коли ультрасучасна технологія стає заручником недобрих людських намірів або просто потрапляє до рук неуків, бездарностей, , невідповідальних людей.  наприклад, наприкінці xx ст. в україні "мирний" атом став причиною радіаційного забруднення великої території родючої землі, тяжких захворювань та смертей людей. наслідки чорнобильської катастрофи остаточно не зникнуть із поколінням її очевидців, а будуть проявлятися у вигляді генетичних мутацій та погіршення стану здоров'я онуків тих, хто вважав пожежу на атомній станції не таким уже й великим лихом та свято вірив у всемогутність радянського уряду.  у середині xx ст. над японськими містами хіросімою та нагасакі було проведено жахливий за своїми наслідками експеримент. кожна людська смерть — це страшна трагедія. ці дві події пов'язані між собою багато чим, хоча схематично цей зв'язок можна зобразити так: наукове відкриття — людське страждання і смерть.  постає одвічне питання: хто винен? безперечно, винні ті, хто ухвалив рішення та здійснив атомне бомбардування, ті, хто своєчасно не зреагував на пожежу в атомному реакторі. але найбільша провина і відповідальність лежить на тих, хто "подарував" людству можливість користуватися тим самим атомом.  талановитий науковець завжди дивиться на світ не так, як інші: він здатен побачити невидимі іншим закономірності, маніпулювати найрізноманітнішою інформацією, проводити досліди, експерименти. результатом цієї діяльності є відкриття, які, у свою чергу, можуть принести людству користь або шкоду.  проблема відповідальності вчених за свої наукові відкриття своєрідно розкривається у п'єсі б. брехта "життя галілея".
4,4(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aselimsovetova
aselimsovetova
03.06.2022

ответ:В романе Александра Александровича Фадеева «Разгром» одним из главных героев является грубоватый шахтер Морозка.

Краткое описание названного персонажа звучит следующим образом: революционер в самом настоящем и правильном его проявлении. Правда, знакомство с ним Фадеев начинает по-другому и представляет его несколько иначе. Только на протяжении всего романа раскрывается сущность партизана Морозки, обрисовывается весь его истинный облик. Непривлекательный молодой человек в конце произведения становится народным героем и заслуживает наше уважение и любовь.

Рассмотрим же, как меняется образ этого партизана.

В самом начале Морозка очень подозрителен к командиру отряда Левинсону, наверное, отчасти из-за своей природной мнительности. Он никогда не признает своей вины, готов обвинить во всех бедах и печалях кого-нибудь другого, но только не себя. Живет просто и ни о чем не задумывается. Такая легкость в отношении своего существования поначалу не вызывает одобрения. Но когда мы все больше узнаем героя, начинаем проникаться к нему иными чувствами.

4,6(65 оценок)
Ответ:
kate653
kate653
03.06.2022

1.Соединительные союзы-Открыли дверь, и в кухню паром вкатился воздух со двора (Паустовский) . 

Лицо её бледно, слегка раскрытые губы тоже побледнели (Тургенев) . 

Не только не было никакой рыбки, но и удилище не имело даже лески (Садовский) . 

Он шуток не любил, да и её при нём оставляли в покое (Тургенев) . 

2.Противительные союзы-Иван Петрович ушёл, а я остался (Лесков) . 

Убеждения внушаются теорией, поведение же формируется примером (Герцен) . 

Я ничего не ел, но голода я не чувствовал (Тендряков) . 

Утром дождь, зато сейчас над нами блистало чистое небо (Паустовский) . 

Ты сегодня же должен поговорить с отцом, а то он будет беспокоиться о твоём отъезде (Писемский) . 

Лодки сразу исчезают во тьме, только долго слышны всплески вёсел и голоса рыбаков (Дубов) . 

3.Разделительные союзы-Либо рыбку съесть, либо на мель сесть (пословица) . 

Не то он завидовал Наталье, не то он сожалел о ней (Тургенев) . 

То ли на него подействовала тишина и одиночество, то ли он просто вдруг взглянул другими глазами на успевшую стать привычной обстановку (Симонов

4,4(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ