М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Вейпер228
Вейпер228
15.10.2021 22:38 •  Литература

Кто может сделать анализ стихотворения н.а. некрасова "замолкни ,муза мести и печали"? замолкни, муза мести и печали! я сон чужой тревожить не хочу, довольно мы с тобою проклинали. один я умираю - и молчу к чему хандрить, оплакивать потери? когда б хоть легче было от того! мне самому, как скрип тюремной двери, противны стоны сердца моего. всему конец. ненастьем и грозою мой темный путь недаром омрача, не просветлеет небо надо мною, не бросит в душу теплого волшебный луч любви и возрожденья! я звал тебя - во сне и наяву, в труде, в борьбе, на рубеже паденья я звал тебя, - теперь уж не зову! той бездны сам я не хотел бы видеть, которую ты можешь то сердце не научится любить, которое устало ненавидеть.

👇
Ответ:
dk050805
dk050805
15.10.2021
Автор винит себя за ужасные мысли, а образ музы как бы подталкивает его(лирического героя, если быть точным) к ужасным поступкам. Отгоняя ее, он как бы гонит эти мысли прочь.
Стихотворение написано ямбом(двусложный размер стих-я с ударением на 2 слог)
Рифма используется (по порядку стихов, а их всего пять) перекрестная, перекрестная, перекрестная, перекрестная,  опоясывающая.
Что до художественных приемов, то тут автор прибегает к к антитезе(любить - ненавидеть).
 как скрип тюремной двери,
 Противны стоны сердца моего. в этих строках сравнение.
Волшебный луч - эпитет.
4,5(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vladttttt
Vladttttt
15.10.2021

Та за таким царем ми проживемо віки вічні, мов у Бога за дверима.Пішли дні за днями. Лис Микита був добрим царем, справедливим і м’якосердним, тим більше, що тепер не треба було самому ходити на лови, засідати, мордувати. Все готове, зарізане, навіть обскубане і обпатране приносили йому послужливі міністри. Та й справедливість його була така, як звичайно у звірів: хто був дужчий, той кращий, а хто слабший, то ніколи не вигравав справи.Жили собі звірі під новим царем зовсім так, як і без нього: хто що зловив або знайшов, той їв, а хто не зловив, той був голодний. Кого вбили мисливці, той загибав, а хто втік, той радів, що живе. А проте всі були дуже раді, що мають такого мудрого, могутнього і ласкавого царя, а надто такого несхожого на всіх інших звірів.І Лис Микита, зробившись царем, жив собі, не тужив. Тільки одного боявся: щоб фарба не злізла з його шерсті, щоби звірі не пізнали, хто він є справді. Для того він ніколи не виходив у дощ, не йшов у гущавину, не чухався і спав тільки на м’якій перині. І взагалі він пильнував, щоб нічим не показати перед своїми міністрами, що він є Лис, а не звір Гостромисл.Так минув рік. Надходили роковини того дня, коли він став царювати. Звірі надумали врочисто святкувати той день і справити великий концерт. Зібрався хор з Лисів, Вовків, Ведмедів, написали чудову кантату, і ввечері після великих процесів, обідів і промов на честь царя хор виступив і почав співати. Чудо! Ведмеді ревли басом, аж дуби тряслися. Вовки витягали соло, аж вуха в’янули. Але як молоді лисички в народних вбраннях задзявкотіли тоненькими тенорами, то цар не міг втриматися. Його серце було переповнене, його обережність заснула, й він, піднявши морду, задзявкотів і собі по-лисячому. Господи! Що сталося? Всі співаки відразу затихли. Всім міністрам і слугам царським відразу мов полуда з очей спала. Та це ж Лис! Простісінький фарбований Лис! Ще й паскудною олійною фарбою фарбований. Тьху! А ми собі думали, що він не знати хто такий! Ах ти, брехун! Ах ти, обманщик!І, не згадуючи вже ні про його добродійства, ні про його хвалену мудрість, а люті за те, що так довго давали йому дурити себе, всі кинулися на нещасного Микиту і розірвали його на шматочки.

4,5(57 оценок)
Ответ:
Мари7890
Мари7890
15.10.2021

Правду в каком смысле? В том,что это не она воровала деньги или в том,что она поступила правильно продавая свое тело?

Главные черты Сони:

-Самопожертвование.

-Смирение. 

Она покорилась судьбе.

-Всепрощение

С детства Соня видела лишь пьяные ссоры,разврат, человеческое горе. Соня "блудница" (как говорит сам Достоевский) она вынуждена продавать себя,чтобы от голодной смерти свою семью. Она фактически убивает себя как личность,но сохраняет свою чистоту. Ее душа переполнена христианской любовью к людям.

4,8(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ