М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
JafarSafarov
JafarSafarov
17.11.2022 07:01 •  Литература

Вот прочитай сказку ,которую написал с.баруздин, и найди в ней пословицу. крот перепутал крот день и ночь и вылез из норы, когда солнышко светило.ослепило его солнышко, ничего крот не видит.подбежал к немусуслик: -ты что? ! -ничего не вижу,-говорит крот. -давай ,-предложил суслик и отвел крота к его норке. увидел крот темное подземеплье и скорей домой. - тебе,приятель,-говорит. а суслик ему в ответ: -каждому зверю свое время. : свои примеры пословиц с таким же смыслом.

👇
Ответ:
Полина200618
Полина200618
17.11.2022
Дорого яичко ко Христову дню!
4,4(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
NEW4IK
NEW4IK
17.11.2022

Для славы мертвых нет.

Анна Ахматова

Війни — це породження зла. Людського зла. Поєднання слів "людина" і "війна" суперечить усім людським законам добра. Але війни — це не тільки минуле людства, це, на жаль, його сьогодення.

Ллється кров у Чечні і Косово, у Сьєрра-Леоне й Ольстері, у Палестині й Ізраїлі... І скрізь гинуть чиїсь батьки, чоловіки, брати, сини... Іде по усьому світові нова війна, ім'я якої — тероризм. У ній узагалі немає ніяких правил. Воюють не солдати проти солдатів, а злочинці проти всіх, не виключаючи дітей і жінок, хворих і старих.

Коли мова йде про захист Батьківщини, про порятунок свого народу, у цій війні людина бере участь за велінням серця. У бій готові йти ті, хто у своєму житті не брав у руки зброї, ті, про кого говорять, що вони і мухи не скривдять. Усі, хто здатен тримати зброю, стають на захист батьківщини. Я розповім вам про цю проблему — людина і війна — на прикладі свого прадіда по батьківській лінії. Його не пам'ятає моя бабуся, його молодша дочка. Але ми знаємо багато чого про його довоєнне життя і дещо про його військові дороги. І майже нічого про те, як він загинув. Крім звичайних слів: "Помер смертю хоробрих".

Він був людиною дуже мирної професії — економістом. Працював перед війною в інституті, що нині — політехнічний університет. У перший день війни він сам пішов у військкомат, не чекаючи повістки про призов, та вона і не прийшла б, тому що його посада і професія не підлягали призову. Які ж високі були в нього громадянська позиція і людська совість! Вже у вересні родина одержала від нього перший лист. Я бачив стопку цих пожовтілих від часу листів, що бабуся дбайливо зберігає. На них немає звичних поштових марок. На них тільки штампи "Польова пошта №..." і "Переглянуто військовою цензурою". Останній лист дуже тривожний. Видно, людина на війні відчуває, коли не повернеться з бою. "Маруся! Бережи дітей! Перемога буде за нами!" — це останні слова, що написані чітким, дуже красивим почерком на сірому жорсткому папері. Маруся, його дружина, моя прабаба, зберегла синів. Завдяки цьому народився і живе мій батько, а через 43 роки після загибелі прадіда з'явився на світ і я.

Apple

Мобильный телефон Apple iPhone SE 128GB 2020 (PRODUCT) Re...

16 499 грн

Топ продаж

Дивіться також

Ужасные свадебные фотографии (19 фото)

Женский парфюм Carolina Herrera

Качество оригинала! Стойкий шлейфовый аромат...

Довго наша родина намагалася знайти могилу прадіда. Але безуспішно. Знаємо тільки одне: вона десь у лісах Прибалтики. Але є в Харкові місце, де на мармуровій плиті золотом написане його (тепер і моє) прізвище й ініціали. У ряду сотень імен харківських політехніків, що не повернулися з тієї кривавої війни. Над пам'ятником на території нинішнього політехнічного університету схилилася верба. Вона так розрослася за останні роки, що закриває напис. Та я його знаю напам'ять:

Мечту пронесите через года

И счастьем наполните!

Но о тех, кто уже не придет никогда,

Заклинаю вас: помните!

Пам'ятник і територія біля нього завжди доглянуті. Ми всією родиною ходимо туди три рази на рік: на День Перемоги, 23 серпня й у післявеликодній поминальний день. Це обов'язково, але іноді бабуся просить: "Олежку! Давай сходимо до пам'ятника! Я вже і квіти приготувала". У такі дні ми біля мармурових плит самі. І серце стискується в мене, коли я думаю, що моя бабуся не знала людину, яка була її батьком. Їй нікого було покликати: "Тату!"

У ці хвилини я відчуваю, що від батьків до дітей переходять найвищі поняття. До мене прийшло розуміння, що і для слави, і для пам'яті людської мертвих немає. Мій прадід не безвісти загинув на тій війні. Він з нами, як і всі, хто поруч з ним на мармурових пл

4,4(61 оценок)
Ответ:
nastya3454578335678
nastya3454578335678
17.11.2022

"За далью -даль"- путевые зарисовки, впечатления,

раздумья человека, следующего из Москвы через всю Сибирь.

Но поэма полна драматизма.

Все острые противоречия, составляющие конфликтный

узел, происходят в сознании автора, едущего на

Дальний Восток.

Волга, Урал, Сибирь, Ангара, Байкал и другие регионы -

емкие метафоры, отражающие историческую судьбу

народа, с ее трудностями и ошибками.

Путешествие автора, в котором сливаются три образа:

поэт, рассказчик (повествователь) и лирический герой, -

длится десять суток в настоящем времени.

Но вбирает в себя два последних века страны,

десятилетия героев и автора, намечаются перспективы

будущего.

Автор соотносит тему малой родины с разговорами

о судьбе всей державы.

Поднимается актуальная проблема времени,

утверждается идея могущества, силы народа,

который невозможно сломить ни бедами, ни общественными

потрясениями.

Размышляя о том, много ли он успел сказать в своей

поэме, автор обращается к читателю с

А что касается охвата

Всего, что в памяти любой, –

…Суди по правде, как солдата,

Что честно долг исполнил свой.

Отсюда главная идея поэмы - раскрыть

существенные черты современной жизни,

показать их в широкой исторической перспективе,

определить место поэта в общей жизни

4,8(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ