Автор – Гарпер Лі Рік написання – 1960 Жанр – роман Головні герої – адвокат Аттікус Фінч та його діти: тринадцятилітній син Джим та восьмилітня Джин-Луїза, від імені якої й ведеться оповідь, їх друг – Ділл, Том Робінсон – негр, якого захищає на суді Аттікус, сусід Артур Редлі, дорослі і юні жителі містечка (білі і чорні). В книзі піднято багато тем: тема освіти і виховання; тема расизму; тема людини і натовпу; тема людини і суспільства з його забобонами; тема справедливості і несправедливості…
проблеми твору соціальна нерівність; проблеми родини та виховання; проблема оточення, у якому ростуть діти; дискримінація; справедливість; толерантність, тема добра і зла, справедливості і несправедливості, тема людини і суспільства, відношення між батьками і дітьми, відношення дітей до оточуючих, віра в перемогу У творі «Убити пересмішника» висвітлюється багато моральних і суспільних проблем. Америка 30-х років ХХ століття представляла собою країну, чорношкіре населення якої було позбавлене громадянських прав. Знаючи про це, Аттікус Фінч все ж береться захищати негра, знаючи заздалегідь, що програє справу.
ответ: Для каждого человека есть такое место, где он родился, где все кажется ему чем-то особенным, прекрасным и родным. Практически ничто не может быть ближе, приятней, чем малая Родина. Это то, что нельзя отнять ни у одного человека.
У одних - это шумный крупный город, у других - маленькая и уютная деревушка, но все люди любят её (малую Родину) одинаково.
Для меня малая Родина - это самое близкое и родное место на земле, то, что никто не может у меня отнять.
Для меня малой Родиной является город Рязань, где я родился, рос и живу здесь по сей час.Этот город красив и уютен во все времена года.
Когда я вырасту, возможно, мне придется уехать отсюда, но самые лучшие и чудесные моменты моей жизни, связанные с моим городом, родной улицей, навсегда останутся со мной, в моей памяти.