М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Мэй15
Мэй15
18.07.2021 17:33 •  Литература

Найти поговорки-пословицы о боготырях,о людях труда,о воинов

👇
Ответ:
TOLIK474747
TOLIK474747
18.07.2021
Славна богатырями земля русская. Не родом богатырь славен, а подвигом.Богатырь умирает, а слава воюет.
4,5(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Savelijbih
Savelijbih
18.07.2021
А.С.Пушкин. "Пиковая дама".
Герман ( молодой офицер ); Лизавета Ивановна ( воспитанница графини ); бабушка Томского ( графиня ); Томский. После того как Германн узнает от Томского историю про его бабушку и карты, он желает разбогатеть; признается в любви Лизе, пишет ей письма, в конце концов он попадает в дом к графине и хочет узнать ее тайну, но она пугается и умирает; другой ночью офицеру является ее призрак, старуха открывает ему карты: "тройка, семерка, туз", а взамен просит, чтобы он женился на ее воспитаннице. Германн выигрывает деньги два раза, но потом удача уходит от него, потому что он не выполняет графини. Она обманула его третьей картой была "дама", а не " туз". Он проиграл все деньги и сошел с ума. Лизавета вышла замуж.
4,8(73 оценок)
Ответ:
Даньок8
Даньок8
18.07.2021
Автором « Іліади » прийнято вважати Гомера. Його нащадки, Гомеріди, жили на Хіосі, і цей острів поряд зі Смірною претендував на те , щоб вважатися його батьківщиною. Про час створення поеми ведуться бурхливі дискусії. Дата, схвалена Геродотом близько 850 року, може вважатися приблизно вірною, так як вона припадає на кінець періоду іонійської еміграції, передуючи світанку нової епохи, в яку іонійські міста зайнялися колонізацією.

«Іліада» чудова об’єктивним консерватизмом, з яким в ній зображується обстановка післябронзового століття. Анахронізми в поемі рідкісні до подиву. Така достовірність швидше пов’язана з епічною традицією, ніж генієм Гомера. Проте «Іліада» в корені відрізняється від ранніх поем епічного циклу тривалістю, передачею характерів і майстерністю розповіді. Авторський геній ні в чому не проявляється так явно, як в міцному сюжеті, який об’єднує поему, що вимагає п’ять вечорів для повного прочитання, навколо теми Ахіллесова гніву. Під стать композиційній майстерності автора і його талант до змалювання характерів. Своїх героїв Гомер зображує чітко і послідовно, а завдяки блискучому знанню людей зміни настрою персонажів показані з крайньою переконливістю. Ритм поеми і вироблений нею ефект говорять про неперевершену майстерність Гомера як поета; навіть якщо гекзаметр і епічний стиль є підсумком багатовікового розвитку, Гомер користується ними з майстерністю, в якому з ним і донині не
4,6(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ