М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Løæålø
Løæålø
02.08.2020 03:07 •  Литература

Придумайте двустишие об осени .2-3 штуки. для 3 класса

👇
Ответ:
AlinnkaBro
AlinnkaBro
02.08.2020
Дождик моросит осенний.
Сеет дождик через сило дым серый.
Дождь художник:он рисует лужи.
И на трубах он играет не хуже.
Вот и серый снег пошёл,лёг густо.До чего же хорошо и грустно.
4,4(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Янаvi
Янаvi
02.08.2020
Проблема человеческого счастья, по мнению А. П. Чехова, является одной из основополагающих проблем, с давних времен стоящих перед человеческим обществом. Автор считает, что для достижения всеобщего счастья необходимо в первую очередь изменить само общество, в котором честные, порядочные люди, живущие по законам собственной совести, никогда не смогут стать счастливыми. Однако в своих произведениях писатель не указывает ни одного из возможных такого изменения — он лишь с уверенностью утверждает, что «дальше так жить нельзя».   Люди в рассказах Чехова обычно не занимаются активными поисками счастья, поскольку не в состоянии даже на мгновение отрешиться от поглотившей их обыденности. Вспомним проникнутый печалью и трагизмом рассказ «О любви» — его персонажи никак не могут выбрать подходящий момент, чтобы рассказать друг другу о своих нежных чувствах. Автор подчеркивает, что они знакомы друг с другом уже немало лет, уже успели привыкнуть к своим эмоциям, так и не став близкими людьми. Возможность признания появляется только в критической ситуации — перед разлукой, и призрачное счастье, которое много лет назад могло стать реальным, исчезает, так и не воплотившись в реальности.
4,6(16 оценок)
Ответ:
нурлес2
нурлес2
02.08.2020

Характеристика героїв

Объяснение:

Сем

Оповідання ведеться від імені цього персонажа. Сем розповідає, що одного разу він з товаришем по афер - Біллом - вирішує роздобути грошей. Бандити мають потребу в коштах, тому що планують провертати махінації, пов'язані з земельними ділянками. Деякий «стартовий капітал» вже зібрано, але цього, як і раніше недостатньо для земельних спекуляцій. Шахраї не бажають витрачати час на заробіток відсутньої суми. Гроші авантюристи хочуть отримати швидко і легко. Сем вірить, що чесно нажити «великі гроші» неможливо. Мова про чесну працю не йде, а тому приятелі викрадають сина впливового багача Ебенезера Дорсета.

Перша сума викупу, призначена за хлопчика, - 2 тисячі доларів. Сем - глава афери і основний витівник в маленькому злочинному дуеті. Довіривши бранця колезі по злодіяння, Сем робить вихід в місто, щоб дізнатися ставлення місцевих жителів до події. Герой становить лист для містера Дорсета, доставляє повідомлення в місто і залишає в поштовій скриньці. В результаті афера шахраїв обертається проти злочинців - головних героїв «Вождя червоношкірих», так як ті готові віддати власні гроші, щоб містер Дорсет забрав жахливого пустуна назад.

Білл

Комічний персонаж, з яким постійно дістається від Вождя червоношкірих: хлопчик втягує авантюриста в гру, кидаючись шишками і ладу різні капості, поки Сем ходить у справах. Білл не сумнівається, що батько тут же заплатить за повернення сина названу суму.

Вождь червоношкірих

Однак події розгортаються інакше, ніж припускали викрадачі. Хлопчик виявився шибеником і розбійником. Вождь червоношкірих змушував Білла бути його «конячкою», хлопчик полював на шахрая, граючи в «індіанців», а також майже здер з Білла скальп. Сем, розбуджений криками спільника, врятував товариша від цієї долі. Тоді Білл висловив припущення, що сім'я маленького розбійника не хоче повернення Джонні додому. Відправившись розвідати обстановку, Сем дійсно не помічає, щоб хто-небудь з рідних Джонні виявляв на сполох з приводу пропажі хлопчика.

Дорогі читачі! Пропонуємо ознайомитися з коротким змістом новели "Дари волхвів" О. Генрі

Змучений Білл умовив партнера по афері знизити суму викупу, але Дорсет все одно не заплатив. Зрештою, викрадачі проганяють хлопчика, щоб юний шибеник йшов геть, додому. Але Вождь червоношкірих не хоче повертатися додому. В результаті шахраї зв'язуються з батьком юнака, просячи того забрати сина. Містер Дорсет відмовляється і пропонує горе-лиходіям доплатити йому за позбавлення від маленького розбійника.

Вождь червоношкірих (Джонні)

Джонні - син місцевого полковника, містера Ебенезера Дорсета. Коли двоє дорослих чоловіків раптово напали на хлопчика, той не зміг надати сильним злочинцям необхідного опору.

Юний Дорсет, хлопчик, який іменує себе Вождем червоношкірих, абсолютно не засмучений, що опинився далеко від дому: шахраї тримали бранця в глибині печери, в горах. Події, що відбуваються юнак сприймає як забавну гру, змушуючи викрадачів розважати себе. Сему хлопчик дає прізвисько «Зміїне Око», а Біллу - «мисливець Хенк».

Хлопчик повний енергії, він цікавий і допитливий. Опинившись поза домом - вперше в житті, - молодик задоволений раптово звалилася на голову свободою. Юний Дорсет переконаний: гри - це серйозна річ, і тому грати потрібно максимально правдоподібно. Тому головною мішені забав активного Вождя червоношкірих - Біллу - доводиться не солодко. Хитрістю авантюристам пощастило позбутися бранця, адже того сподобалося жити на «волі», і хлопчик зовсім жадав повернутися додому.

Епізод. Вождь червоношкірих

Комічність ситуації проявляється в тому, що лиходії не очікували зіткнення з дитиною - дурним і безпосереднім. Це вибило Сема і Білла з колії, адже злочинці готувалися до чогось звичного, на кшталт поліції і стрільби.

Містер Дорсет

Ебенезер Дорсет - персонаж другого плану. В рамках місцевого Алабами містечка, Дорсет вважається поважним і заможним жителем. О. Генрі повідомляє читачам, що цей персонаж новели - полковник. Герой зображений наділеним такими якостями, як чесність і справедливість.

Знаючи про нестерпний характер сина, містер Дорсет не сумнівається, що хлопчик не постраждає. Тому батько вирішує провчити викрадачів, які, намучилися вкрай, згодні навіть заплатити батькові, щоб той прийняв сина назад.

Джонні не бажає повертатися в клітку будинку, насолоджуючись привільним життям лісу. Батько, мотивуючи свою пораду привести хлопчика вночі, каже, що сусіди будуть проти повернення Джонні, адже все вже зраділи позбавлення від маленького «монстра». Тому, радить полковник, справа стоїть провести акуратно, щоб викрадачі пішли живими від озлоблених сусідів. Крім того, містер Дорсет люб'язно запропонував авантюристам свою до в утриманні Джонні, поки Сем і Білл не втечуть. Однак на втечу у лиходіїв - всього 10 хвилин, так як полковник уже старий, щоб стримувати активного юнака занадто довго.

Ім'я «Вождь червоношкірих» давно стало прозивним, а ідея О. Генрі надихнула безліч письменників і режисерів на створення шедеврів за мотивами новели.

4,5(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ