Творчість Чехова являє собою унікальне явище в історії російської літератури, тому що поєднує в собі добрий і сумний гумор, постановку вічних для людства проблем, м'яку педагогічність і часом ноти трагізму.
Дитинство і юність а.п. Чехова. Перші кроки у творчості
Майбутній російський письменник і драматург народився в місті Таганрозі в січні 1860 року. Його батько займався купецтвом, тримав маленьку лавочку, в якій можна було купити все: починаючи від продуктів до предметів побуту.
Сім'я була багатодітною. Пізніше Чехов зізнавався, що дитинство його склалося важко: разом з братами і сестрами він допомагав батькові, тому поєднував роботу і навчання. На дитячі ігри та пустощі часу практично не залишалося.
Антон рано почав писати, його перші оповідання та повісті з'явилися, коли Чехов був ще учнем гімназії. Юнак мріяв про літературну славу, тому посилав свої повісті та оповідання в журнали, проте видавці не поспішали їх публікувати.
У 1879 році в житті Чехова відбувається важлива подія: він вступає на медичний факультет Московського університету. При цьому життя майбутнього лікаря в Москві складається непросто: Чехов бідний і, щоб заробити собі на шматок хліба, починає шукати літературного підробітку – пише короткі гумористичні розповіді під псевдонімом «Антоші Чехонте» і багатьма іншими не менш смішними іменами. Ці розповіді поступово починають користуватися популярністю. Пізніше письменник збере всі свої ранні твори в дві збірки, які назве «Строкаті оповідання» і «невинні промови».Приховати оголошення
Особливості ранньої творчості Чехова
Рання творчість Чехова включає в себе, в основному, гумористичні твори. Це такі розповіді, як» товстий і тонкий«,» Смерть чиновника«,» Хамелеон«,» наречений " та ін.
У цих творах автор висміює багато людські пороки і, в першу чергу, лицемірство, скупість і чинопоклонство. Зустрілися два гімназійних приятеля в оповіданні»товстий і тонкий". Щире зраділи зустрічі, почали діалог, але в процесі його з'ясувалося, що товстий займає чин набагато вище тонкого, і тонкий, дізнавшись про це, відразу починає лебезіть перед своїм колишнім товаришем. І вся радість їх зустрічі пропадає.
Або інший герой « "Хамелеон", в будь-якій ситуації прагне показати себе з кращого боку перед начальством і отримати від цього вигоду. Сам розповідь "Хамелеон" займає трохи більше однієї сторінки, викликає сміх, але це сміх крізь сльози, адже читачі бачать в поведінці героя відгук своїх недоліків.
Або інша розповідь»наречений".
Объяснен
1.,,Со всех сторон горы неприступные, красноватые скалы, обвешанные зеленым плющом,,
2.«Воздух чист и свеж, как поцелуй ребенка». Печорин чувствовать движение воздуха, шевеление высокой травы, восхищаться «туманными очерками предметов»,
3.«Солнце ярко, небо сине – чего бы кажется больше? Зачем тут страсти, желания?
4.«Воздух был напоен электричеством»
Объяснение:
Большую роль в романе «Герой нашего времени» играет пейзаж. Отметим очень важную его особенность: он тесно связан с переживаниями героев, выражает их чувства и настроения. Отсюда и рождается страстная эмоциональность, взволнованность описаний природы, создающая ощущение музыкальности всего произведения.
Моя родина-это не просто родина,а родина победы.Я бы за неё всё отдала,ведь она мне дорога.Я бы убила тех,кто убил наших бойцов за родину.
Моя родина и сечас и всегда будет . Люблю свою родину !! И хочу сказать всем кто за нас воевал!