М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

"ревизор": действия 1,2 характеристика жителей города

👇
Ответ:
softani1105
softani1105
09.02.2023
Вот найди тут всё что нужно Жанр определен автором как комедия в пяти действиях. К пьесе прилагаются “Замечания для господ актеров”. 
    ДЕЙСТВУЮЩИЕ ЛИЦА: 
    Антон Антонович Сквозник-Дмухановский, городничий. 
    Анна Андреевна, жена его. 
    Марья Антоновна, дочь его. 
    Лука Лукич Хлопов, смотритель училищ. 
    Жена его. 
    Аммос Федорович Ляпкин-Тяпкин, судья. 
    Артемий Филиппович Земляника, попечитель богоугодных заведений. 
    Иван Кузьмич Шпекин, почтмейстер. 
    Петр Иванович Д о б ч и н с к и й 
    Петр Иванович Бобчинскии - городские помещики. 
    Иван Александрович Хлестаков , чиновник из Петербурга. 
    Осип, слуга его. 
    Христиан Иванович Гибнер, уездный лекарь. 
    Федор Андреевич Люлюков 
    Иван Лазаревич Растаковский 
    Степан Иванович Коробкин - отставные чиновники, почетные лица в городе. 
    Степан Ильич Уховертов, частный пристав. 
    Свистунов 
    Пуговицын -полицейские. 
    Держиморда 
    Абдулин, купец. 
    Февронья Петровна Пошлепкина, слесарша. 
    Жена унтер-офицера. 
    Мишка, слуга городничего. 
    Слуга трактирный. 
    Гости и гостьи, купцы, мещане, просители. 
    ДЕЙСТВИЕ ПЕРВОЕ 
    Комната в доме городничего 
    ЯВЛЕНИЕ I 
4,5(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aaahhjbffyji
aaahhjbffyji
09.02.2023

Проблема батьків і дітей, мабуть, буде вічно хвилювати людство. Адже батьки, проживши життя, набувши чималого досвіду, намагаються направити життя своїх дітей у певне русло, при цьому не завжди прагнуть зрозуміти, що в цьому житті потрібно їхній дитині. їх часи їм здаються кращими, вони не хочуть сприймати зміни в житті, їм важко пристосуватися до нових умов, і як наслідок — непорозуміння з дітьми. У свою чергу, діти вважають себе розумними, дорослими, самостійними, не хочуть прислухатися до мудрих порад батьків. Проблема батьків і дітей піднімалася в багатьох творах світової літератури, в різні часи вона інтерпретувалася по-різному. Своєрідно представив цю проблему Олексій Коломієць у своїй п'єсі "Дикий Ангел".

У праці і покорі виховував своїх чотирьох дітей головний герой п'єси Платон Микитович Ангел. На перший погляд про нього можна подумати, що він людина скупа, черства, егоїстична, у якої все до копійки розраховано. Але далі читач розуміє, що це не так. Він просто привчає дітей до праці, самостійності, відповідальності за свої вчинки, прагне виховати їх чесними і справедливими, адже його діти по батькові Платоновичі, тому він має відповідати за "їх діла", за честь і совість роду. Він не покладає відповідальності за виховання дітей на школу, міліцію, як це робить його сусід Крячко, тому іноді буває жорстоким, але заради майбутнього щастя дітей. Так, він виганяє з дому Павлика за те, що той, не маючи твердого ґрунту під ногами, одружився. На його думку, якщо син вже готовий на такий серйозний крок, то він повинен якось і утримувати сім'ю. Але Ангел має свої принципи: не можна купувати любов дітей, треба бути з ними справедливими. Старшого сина Петра Платон Микитович змушує визнати свою помилку, якої той припустився на роботі, хоча це коштувало великих непорозумінь між ними, а до того ж і втрати Петром роботи, пільг, квартири. Але Ангел знає, що помилки часто бувають фатальними, і не хоче, щоб його син був винним перед людьми. Федорові батько ставить ультиматум: розібратися в своєму особистому житті.

Але діти Ангела виховувалися справжніми людьми. І хоча спочатку вони ображалися на батька, не розуміли його, то з часом життя їм доводить правильність батьківської науки. Павлик повертається з роботи на Півночі змужнілою, самостійною людиною з почуттям власної гідності. Федір завдяки ультиматуму батька знаходить щастя в особистому житті. Петро з чистою совістю починає нову кар'єру, до нього повернулася жінка, а батько збирає гроші на приватизовану квартиру. Діти вдячні батькові за його виховання, і, мабуть, так же будуть виховувати своїх дітей.

П'єса "Дикий Ангел" О. Коломійця відкриває перед читачами нові шляхи до щасливого розв'язання проблем, що виникають між представниками різних поколінь.

4,4(79 оценок)
Ответ:
asanovavenera
asanovavenera
09.02.2023
Пример:Мы с бабушкой были в доме-музее В.М. Васнецова.  Мне больше всего понравился второй этаж. Везде были его картины и на стенах и на полу. Особенно долго я стояла около картины Сирин и Алконост. Это изображение полулюдей-полуптиц. У Алконоста перья разноцветные, на румяном лице играет радостная улыбка, она как будто размахивает крыльями в такт своей радостной песне. По легенде, пение этой птицы утешить страждущего, возвещает светлое будущее. Васнецов передал настроение этой птицы: когда Алконост поёт, то она не чувствует сама себя.       Сирин же, являясь воплощением несчастной души, покрыта опереньем чёрного цвета. Вся её поза говорит о скованности горем. Её голова в тоске опущена вниз, чёрные волосы беспорядочно развеваются по ветру, отчаянным жестом она подпирает крылом свою голову. Мертвенная бледность её лица, темные синяки под глазами подчеркивают её скорбь.      Обе райские птицы изображены сидящими на одном дереве, но по разные стороны от его ствола. Задний план усиливает ощущение контраста между двумя мифическими персонажами: рядом с Сирин листья пожухли, стали редкими и чёрными, а вокруг Алконост они зеленеют пышным цветом жизни
4,5(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ