Відповідь:
Давайте спочатку розберемо, що таке шляхетність. Шляхетність- це риса характеру притаманна кожній людині. Але, не кожен може це зрозуміти. Одже, людина яка відчуває в собі ці якості, має як правило, спокійний, урівноважений характер. Гарні манери та поведінку. Але трапляється так ,що людина має ці якості, але не відчуває себе шляхетною. Стає питання: Чи легко стати шляхетною? Легко чи важко кожна людина має відчути особисто. Шляхетною може стати людина, яка з народження має такі риси. Адже люди яким притаманні інші риси, цого не робитимуть, так як , у них інші приорітети.
Пояснення:
Якось так. Може ще щось добавите від себе.
Прага – 21 липня минає 110 років від дня народження Олени Теліги, поетеси, чия життєва доля тісно пов’язана з чеськими землями. В місті Подєбради вона здобула атестат про закінчення середньої освіти, навчання продовжила у Високому педагогічному інституті імені Драгоманова в Празі. У Подєбрадах також познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком, відомим в українському середовищі бандуристом Михайлом Телігою. Але з Україною ні на мить не розлучалась, поверталась до Києва.
Про творчу і життєву дорогу Олени Теліги Радіо Свобода розповів професор Львівського національного університету імені Івана Франка Михайло Гнатюк.
– Життєва дорога Олени Теліги – це Росія, де вона народилась, Україна, де відігралась її головна життєва битва, це також еміграція до Польщі й Чехословаччини, де жила найдовше і писала вірші. Яке з цих місць найвиразніше позначилось на творчості Олени Теліги?
В произведении Марусю сравнивают с Соней, сестрой Васи. Они одного возраста, но это только одно их сходство. Соня кругла, как пышка, и упруга, как мячик, Маруся же тоненькая, камень высосал из неё жизнь, она очень редко смеялась, смех её был очень тихий, а Соня смеялась звонко и её легко было рассмешить. Маруся была одета в старое грязное платьице, в косе у неё не было лент. У Сони было много красивых нарядов, она всегда была чистенькой и аккуратной.