М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
turansalehova
turansalehova
08.02.2023 07:11 •  Литература

Какая пословица подходит к произведению быль для детей

👇
Ответ:
лиор20
лиор20
08.02.2023
Наша армия не одна: с нею — вся страна (русская) . Не тот богатырь, что гири поднимает, а тот, что врага одолевает Наш боец народом любим: он всем брат и сын Не силой борются, а умением Врагов бояться — на земле не быть (русская) . Кто врага боится — друг врагу, кто народ свой любит — друг смельчаку Единство и братство — великая сила (украинская) . Единство братьев крепче каменного утеса
4,7(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
olyarogova
olyarogova
08.02.2023

Основна проблематика комедії Мольєра "Міщанин-шляхтич"

Головна проблема, на якій побудовано сюжет "Мішанина-шляхтича", відображає певний історичний етап розвитку буржуазії у Франції. Новоспечені буржуа, які накопичили чимало грошей, зароблених різними шляхами, почувалися рівними дворянам. Саме тому вони намагалися наслідувати дворянським манерам, зовнішньому стилю поведінки, одягу життя.

Саме про одного з таких буржуа — пана Журдена — розповів Мольєр у своїй комедії. Для міщанина Журдена вже саме дворянське ім'я є гарантією найвищих моральних цінностей, тому він беззастережно в усьому покладається на хитрого дворянина графа Доранта. Через їхні стосунки практично показані реальні суспільні відносини. Тому, сміючись над бідолашним Журденом, який будь-що хоче стати схожим на дворян та ще й дочку видати заміж неодмінно за шляхтича, ми разом з ним співчуваємо саме йому. Граф Дорант і маркіза Доримена представляють дворянство. До того ж на їх прикладі Мольєр показав, що й дворяни можуть бути неправдивими, вередливими, непорядними. Таким і є граф Дорант, який розтринькав свої статки й шукає багату наречену. Та й Доримена покохала його, переконавшись, що він багатий, бо дарує коштовні подарунки. Обоє вони також пошилися в дурні. Про справжні почуття тут і не йшлося. А от на кохання здатні інші герої — Люсіль і Клеонт, Ніколь і Ков'єль. Вони чисті серцем, тому й перемога на їхньому боці. Отже, проблема справжнього й несправжнього, проблема правди й неправди вирішується через смішні ситуації, у які потрапляють герої завдяки неправильному уявленню героїв одне про одного. Змальовуючи смішні події, що сталися з бідолашним Журденом, Мольєр піднімається до широкого узагальнення суспільних явищ, не забуваючи при тому про моральні уроки, без яких неможлива комедія класицизму.

Объяснение:

4,8(93 оценок)
Ответ:
денил55
денил55
08.02.2023

В лазурном поле золотой равносторонний лапчатый крест. Под крестом серебряная восьмилучевая звезда. Щит обрамлен декоративным картушем и увенчан серебряной городской короной с тремя зубцами. Размеры герба: высота щита к ширине щита 1,2:1, высота (размер) креста составляет 1/2 ширины щита; звезда получается наложением двух квадратов с размером стороны квадрата 1/5 ширины щита; центр креста находится на расстоянии 1/3 высоты щита от верхней точки щита; центр звезды находится на расстоянии 1/5 ширины щита от нижней точки щита; высота короны составляет 1/4 высоты щита.

4,7(43 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ