Скільки всього можна зробити, якщо прокинутися раніше, ніж завжди!
Моя бабуся живе в селі. Вона завжди встає дуже рано, ще вдосвіта, тому що має багато клопоту по господарству. В неї є і кури, і гуси, і корова, і свині. А ще вона порається на городі та в хаті, до того ж якось устигає допомагати сусідці, якщо та хворіє. Звичайно, бабуся вміє все робити дуже швидко і гарно, а крім того, добре організовує свій час (наприклад, поки вариться їжа, вона прибирає в кімнатах). Але велике значення має й те, що вона встає рано-вранці. Адже попереду цілий важкий день, треба встигнути все зробити, і важливо, щоб усе було вчасно.
Якось у неділю я теж спробувала. Встала, коли всі ще спали, прибрала у своїй кімнаті, зробила усі домашні завдання на понеділок. Коли мама прокинулась, я до й зі сніданком, потім ми пішли всією родиною до басейну, після цього до зоопарку, ми зайшли до кав’ярні, до магазинів, і я встигла спокійно, не поспішаючи, вибрати подарунок для своєї подруги (в неї був день народження) та ввечері пішла до неї в гості.
А якщо б я прокинулася запізно, то довелося б робити все те саме, тільки б часу на все було менше! Я почала б квапитися, дратуватися, все валилося б із рук і нічого не виходило. А так мала в запасі цілий день, тож у нього вмістилося значно більше подій, ніж зазвичай.
Подробнее - на -
в своем стихотворении Николай Гумелев хотел раскрыть тему несчастной любви. Вместо любимой женщины герой должен хранить засушеный цветок, который, возможно, подарила ему героиня стихотворения. Тревога охватывает человека, когда он только слышит имя любимой. В четвертом четверостишье можно сделать вывод, что героиня замужем, возможно имеет детей, и мужчина сожалеет что :"Что женщины такой же нет!" Сравнивая себя со скрипкой, человек показывает, что одинок. Его терзают внутренние сомнения и переживания.