М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Шkolnitsa
Шkolnitsa
10.01.2023 09:15 •  Литература

Опишите проблемы которые поднимает в своей комедии "недоросль" д.и. фонвизин.

👇
Ответ:
bestia1954
bestia1954
10.01.2023
Проблемы крепостного права. Проблема воспитания, семейных взаимоотношений. Проблема образования, необходимость просвещения общества. Проблема управлением государства, критика царского двора.
4,4(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nastyakopylova7
nastyakopylova7
10.01.2023
Лелека — священний птах українського народу. В давні часи людина існувала в тісному зв'язку з природою. Вона порівнювала душу померлого з лелекою, що відлітає у вирій. Потім цей дух втілюється в новонароджене немовля. Лелека на полі — символ добробуту, доброго врожаю. Хлібороби, які уважно гали за птахами, казали: «З'явилися на землі лелечині лапи, не забирай з грядки сапи». Молода дівчина раділа, побачивши пару лелек, бо вірила, що це ознака того, що цього року вийде заміж, буде мати свою пару. Прилітали лелеки — приносили на своїх крилах весну. А як втішалася родина, якщо лелеки не минали їхню садибу і оселялися поряд. — Пригадайте повір'я, в яких йдеться про ставлення людини до лелек. - Хто зруйнує гніздо лелеки, тому не уникнути нещастя. - Те місце, де в'є гніздо бусол, дуже хороше й приносить велике щастя його господарю. - Якщо лелеки вилітають із двору несподівано й не повертаються, трапиться пожежа або двір спустіє. - Не можна розкидати гніздо лелеки, бо на цю хату вдарить грім. — Який висновок можна зробити, проаналізувавши почуте? Як бачимо, для людей лелека був символом щастя і здоров'я, великим гріхом вважалося не тільки розорювати лелечі гнізда, а й навіть полохати птахів. Зате хто перший побачить лелеку, той протягом наступного року не хворітиме. Лелека для українців був символом прив'язаності до рідної домівки, отчого краю. В. Голобородько у своїй поемі згадує і про іншого лелеку: «Лелека, що літає далеко». — Яка це людина? (Яка поводить себе, як гульвіса; той, хто буває десь поза домом). — Чому автора так це тривожить? (Тому що тисячі й тисячі українців змушені залишати рідну домівку в пошуках кращої долі, в пошуках заробітку). — Чому поет не використовує тут звичне для нього звертання «біла лелеко»? (Людина, що покинула свою батьківщину, родину, більше асоціюється з чорним лелекою, який гніздиться далеко від людини, живе самітником).
4,6(98 оценок)
Ответ:
monkeyone
monkeyone
10.01.2023

Відповідь:Образ Дон Кіхота є вічним, тому що він показує вічну потребу людини, яка в сучасному світі сьогоднішньою людиною з якоїсь причини надзвичайно часто ігнорується. Варто відзначити, що Дон Кіхот завжди був готовий був прийти на до тим, хто його оточував. Він був не просто завжди готовий, він і ефективно робив це, коли допомагав оточуючим людям повною мірою. Для Дон Кіхота зовсім не чужими якостями було бажання до ближньому своєму, чинити йому все необхідне сприяння. Звичайно, він увібрав в себе безліч людських якостей і істин, які не втратять свою актуальність вже ніколи за час існування людини і людського суспільства.

Думається, що вічність образу Дон Кіхота підтверджується тим, що і сьогодні в сучасному світі можна відшукати безліч прикладів людей, які не бояться брати на себе відповідальність та ініціативу, щоб в повній мірі допомагати тим, хто цього дуже потребу гаючи за сучасними людьми, для більшості з яких найважливіше – це добре влаштуватися самому, можна в той же час з упевненістю зазначити, що навіть серед них зустрічаються такі от Дони Кіхоти, які готові до навіть пожертвувати власними інтересами для такої до

4,4(7 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ