Вірші Анни Ахматової вважаються унікальними, які цінуються по всьому світу.
У вірші «Довкола жовтий вечір ліг» розповідається про дівчину, яка чекає свою любов. Нажаль, її чекання не радісне. Навпаки, вірш описує, що вона відчуває біль і самотність. Вона хоче побачити свого коханого. Але по таким словам як «запізнився» та «веселі очі» в нього, можна сказати, що кохання не взаємне. І те, що вона сумно жила и сонце бачила несміливо, теж говорить про те, що вона не може насолоджуватись життям, адже кохання не взаємне.
Тема вірша – драматичне кохання.
Написаний вірш у мінорній позиції. Його інтонація спокійна. Про це говорить пора дня – вечір, коли все заспокоюється.
Объяснение:
Салтыков-Щедрин воплотил свои наблюдения за жизнью русского крестьянства.В"Сказках" он говорит о трудолюбии, героизме и храбрости крестьян, их умении справляться с трудностями, но с другой стороны подчеркивает такую черту , как наивная вера в добрых помещиков.
Сказка "Коняга" - это символ народа, очень терпеливого , замученного непосильным трудом в поле, которое для крестьянина как место каторги.
Покорность крестьян изображается в сказке "Как мужик 2-х генералов прокормил"-дает яблоки тунеядцам, а себе одно кислое оставил, да свил веревку, чтобы они могли его удержать . И еще благодарен глупым генералам, что "мужицким трудом его не гнушаются".
Жизнь простых крестьян писатель видел тяжелой, безысходной, обремененной бесправным трудом.