Я підтверджую дане висловлювання. Це дійсно так, що без благородства та доброти всі старання й надії не мають сенсу. Якщо ми хочемо, щоб наші дії були успішними, ми повинні бути готові урятувати кого-небудь.
Коли ми допомагаємо іншим, ми робимо світ кращим місцем. Ми підтримуємо інших, коли вони потребують до , і це може бути дуже важливо для них. Якщо ми не готові до , то наші надії на іння будуть марними.
Також, коли ми допомагаємо іншим, ми стаємо кращими людьми. Ми навчаємося бути більш добрими, більш співчутливими і більш розуміючими. Це допомагає нам розвиватися як люди і стати кращими версіями себе.
Отже, якщо ми хочемо сподіватися на іння, ми повинні бути готові до іншим. Ми повинні бути благородними і добрими, щоб наші дії були успішними. Це до зробити світ кращим місцем і зробить нас кращими людьми.
Объяснение:
Объяснение:
Тема: поетична розповідь про красу осіннього світанку.
Головна думка: «восени для мене, як у травні, - курличуть хмари, тьохкає вода.
Художні засоби.Епітети: далекій грані, буйний хміль, схиленій тичині, жовтогарячі соняхи, білі квіти, блакитний півень, золоте крило, згадка молода, зірниці давні.
Уособлення (персоніфікація): курличуть хмари, тьохкає вода, дерева казку шепчуть, вітер землю гойда, зронив обручку місяць, зронили хмари квіти, ходить згадка, згадка збирає зірниці.
Порівняння: «вітер землю, мов колисанку, гойда», «путь, як буйний хміль по схиленій тичині», «восени для мене, як у травні, курличуть»
Повтори (анафора, або единопочаток): «Блакитний півень. ...», «Курличуть хмари, тьохкає вода».
Інверсія: курличуть хмари, тьохкає вода; повилася путь; зронив обручку місяць в джерело; ходить згадка молода.
Кількість строф: чотири.Рими: вода - гойда, світанні - грані, путь - цвітуть, тичині – одчиненім, джерело - крило, полі - видноколі, молода - вода, давні — травні.