Объяснение:
Досить довго народ піктів був забутий. Лише іноді пікти виникали на сторінках художніх творів, наприклад у Стівенсона (вересковий мед) або у Кіплінга (Пак з пагорбів). Офіційні відомості про піктів засновані на свідченнях, даних римлянами. А ті були про пікти дуже невисокої думки-пікти дикі Варвари. Але римляни бачили воїнів піктів, побут і звичаї народу їм були не відомі. Тому світ знав про піктів донедавна лише те, що вони ходили в бій голяка, розфарбувавшись яскравими фарбами. Не факт, що вони були зовсім голими, але мабуть обладунків не було.
Про походження піктів висунуті різні теорії. Так вони теоріями і залишаються. Дуже ймовірно, що пікти - не кельти, а може, навіть і не індоєвропейці. А якщо і кельти, то жахливо далекі родичі своїх сусідів, бриттів і скотів. Історія походження піктів оточена безліччю міфів, легенд і відвертих вигадок.
У мене особисто відразу йде асоціація зі словом picture — картинка.
1) Этот рассказ о том, как мальчик и петуха от гибели. Тот смог ожить и петь, даже будучи больным.
2) Такие словосочетания, как в горле заскребло, глаза часто-часто замигали, забился в угол, со страхом ожидал.
3) Бабушка знала, что у внука «жалостливое сердце». Поэтому она и ему, оказав часть немощному.
4) Когда на патефоне заиграла басня «Кукушка и петух», он не смог выдержать голос конкурента и когда «чужак» осип, он подал голос.
5) Витька – это заботливый друг, а также чуткий человек. Почему? Во-первых, он «прочувствовал» всю ситуацию и птицу. А заботлив он потому, что реабилитироваться петуху после тяжкого периода болезни.
6) Например, эпитет и образное сравнение.
7) **Патефон**, человеческая жалость, милосердие, сострадание, воинственный дух петуха.
Заглавие подсказало мне, что выбрать, потому я и взял слово «патефон».
«Как патефон петуха он смерти
На патефоне играла запись басни «Кукушка и петух».
ЧТО ТО ТАКОЕ
Объяснение: