Семья-яйчейка общества. Роль семьи в формировании нравственности человека важна как никогда. Семья человеку адаптироваться к трудностям. Также семья прививает человеку базовые нравственные качества: доброту, любовь, заботу и другие. Семья- это сила и опора любого человека. Только вот вопрос в том кто для человека является этой семьей. Одно дело когда есть родители, братья, сестры, однако не у каждого из нас эти люди являются семьей. Давайте будем откровены, семья- близкие и дорогие сердцу люди которые могут в трудную минуту, которые всегда волнуются и переживают за тебя и жалеко не всегда в этой семье могут быть родители и братья с сестрами.
Таким образом, семья играет неотъемлемую роль в формировании будущего гражданина своей страны.
P. S. Удачи технарь:>
ответ: почалося життя? Навряд чи існує більш глобальне питання. Протягом більшої частини людської історії майже усі вірили у його божественне походження. Будь-яке інше пояснення було немислимим.
Однак тепер усе змінилося. Протягом останнього століття кілька вчених намагалися з'ясувати, як зародилося перше життя. Вони навіть намагалися відтворити цей момент у своїх лабораторіях: створити абсолютно нове життя з нуля.
Наразі з цим завданням ніхто не впорався, але людство пройшло довгий шлях. Сьогодні багато вчених, які вивчають походження життя, впевнені, що вони на правильному шляху - і вони проводять експерименти, щоб підкріпити цю впевненість.
Це історія нашого прагнення розкрити секрет нашого походження. Це історія одержимості, боротьби та блискучої творчості, яка включає найбільші відкриття сучасної науки. Прагнення зрозуміти витоки життя заводило чоловіків і жінок до найвіддаленіших куточків нашої планети. Деяких із науковців вважали монстрами, а іншим доводилось працювати під гнітом жорстоких тоталітарних режимів. Життя - дуже давня штука. Динозаври - мабуть, найвідоміші вимерлі істоти, і вони існували 250 мільйонів років тому. Але життя бере свій початок набагато раніше.
Людина - не унікальний вид. Хоч як би нам цього не хотілося
Найдавнішим відомим скам'янілим решткам - близько 3,5 млрд років. Це в 14 разів перевищує вік найдавніших динозаврів. Але можуть існувати і давніші докази. Наприклад, у серпні 2016 року дослідники виявили, на їхню думку, скам'янілих мікробів, чий вік сягає 3,7 млрд років.
Найдавніші скам'янілості
АВТОР ФОТО, NUTMAN ET AL, NATURE
Підпис до фото,
Найдавніші скам'янілості
Сама Земля не набагато старша - наша планета сформувалася 4,5 мільярда років
Объяснение: