Моя бабушка самая добрая,красивая и умная. Она мне когда я не понимаю уроки. Моя бабушка очень красивая. Я её очень люблю! Когда мне печально она поднимает мне настроение или она тоже будет грустить вместе со мной. Она играет,веселится,проводит со мной время. Я стараюсь радовать свою бабушку отличными результатами. Я сделаю все что бы она не грустила! Мы обычно с моей бабушкой ходим на прогулку. Особенно летом покупаем себе сок и мороженое и садимся на скамейку и едим.Я люблю проводить время со своей бабушкой. Она для меня все! Мы каждый день сбабушкой готовим завтрак или ужин вместе. Я своей бабушке. Моя бабушка самая лучшая!
Объяснение:
Доброта. Ця риса людського характеру цінувалася в усі віки й у всіх народів. Адже добра людина ніколи не чинить зла, вона не здатна на підлість, навпаки, завжди налаштована на життя та відродження, а не на нищення.
Таким ми бачимо персонажа повісті М. Вінграновського "Сіроманець" Сашка. Хлопець виступає проти переслідування й жорстокого знищення Сіроманця, старого вовка, що живе в їхньому лісі. Він подружився з цим хижаком, який насправді виявився здатним відповідати на добре ставлення до себе також добротою.
Сашко — сильна особистість, яка вміє активно відстоювати свої життєві принципи. Хлопчик рішуче й наполегливо шукає шляхів визволити свого друга Сіроманця з кузні, куди того, зв’язаного, кинули, щоб наступного дня відвезти до зоопарку, в неволю. І йому, малому, вдалося це зробити.
Не можна без хвилювання читати й епізод, у якому розповідається, як Сашко привіз Сіроманця в Одесу в лікарню, щоб сліпому вовкові зробили операцію й повернули зір.
Сашко — дуже хороша людина, він наполегливий, гуманний, рішучий. Мені і ідеться, що якби було більше таких людей, як Сашко, що люблять і оберігають і тварин і рослини, турбуються про них, то ми назавжди забули б про існування Червоної книги, а наша планета була б чистою й багатою, стала б затишним домом для всього сущого на Землі.