М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
irunadp0a62f
irunadp0a62f
18.04.2021 15:40 •  Литература

1. напишите название известных тебе произведений , кинофильмов , содержание которых близко по смыслу к морали басни "две бочки". 2. сочини и запишите из жизни , которая понять смысл слов : "кто про свои дела кричит всем без умолку , в том , верно,мало толку".

👇
Ответ:
kuznetovalaura
kuznetovalaura
18.04.2021
"Честное слово" Л.Пантелеев
"Тимур и его команда" А.Гайдар
"Повесть о настоящем человеке" Б.Полевой

Зима была суровая, снежная, с бурями и гололедом. Ходить было очень трудно, особенно пожилым людям. Однажды в воскресенье Сашка собрался на каток. Оделся, взял коньки и вышел из дома. 
Около подъезда стояли люди и о чем-то громко разговаривали. Сашка подошел ближе. Оказывается, соседка бабушка Оля подскользнулась и упала на дорожке около дома. 
Все шумели и возмущались, кричали, что это безобразие, что нужно вызвать дворника и в домоуправление. Народу собиралось всё больше, возмущения звучали всё громче.
Вдруг Сашка услышал какой-то стук. Он оглянулся и увидел Сережку из соседнего подъезда. Маленьким ломиком он разбивал лед до самого асфальта, а рядом с ним лежал обычный домашний веник. Сашка взял веник и стал сметать льдинки, летящие из-под Сережкиного ломика. Вдвоем они быстро справились с обледенелой дорожкой, а народ все продолжал возмущаться и обсуждать работу дворника, и только маленькая хрупкая бабушка Оля, улыбаясь, смотрела на мальчишек и думала: "Кто про свои дела кричит всем без умолку, в том , верно,мало толку."
4,5(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Turtygin
Turtygin
18.04.2021
Джеймс (Джим) Хокинс  Jim Hawkins) — положительный главный действующий герой романа Повествование ведётся от его имени.Именно поступки главного героя раскручивают сюжет романа Стивенсона.Интересно отметить, что фамилия Джима так же, как и у многих других персонажей романа, "говорящая", только несколько в другом смысле. Человек, знакомый с английской историей, услышав фамилию Джима, сразу же вспоминает другого После этого многие черты характера мальчика становятся легко объяснимы. Так сказать, "происхождение имеет значение".
4,5(74 оценок)
Ответ:
HermioneGranger19
HermioneGranger19
18.04.2021

Объяснение:

ДЖИМ ҐУДЗИК І МАШИНІСТ ЛУКАС

Глава перша, у якій історія починається

Країна, у якій жив Лукас-машиніст, називалася Усландія та була дуже маленькою.

Навіть виключно маленька порівняно з іншими країнами, Німеччиною, наприклад, чи з Африкою, чи з Китаєм. Будучи десь рази в два завбільшки нашої квартири, вона переважно складалася з гори з двома верхівками, одна нижча за іншу.

Гору оповивали усілякі дороги з малесенькими мостами та переїздами. Крім того, малося залізничне сполучення, вельми звивисте. Рейки вели крізь п'ять тунелів, вздовж та поперек прокладених крізь гору та дві її верхівки.

Були в Усландії, звісно, і будинки: один звичайний, а інший – із крамничкою. Ще до будинків відновилася маленька будівля залізничної станції, що стояла біля підніжжя гори. У ньому жив Лукас-машиніст. А наверху, на горі між двома верхівками, стояв замок. Так що країна була забудована ґрунтовно. Більше в неї нічого не вміщувалося.

Так, ось що може бути важливим: поводитися там треба було обережно, щоб не порушити державний кордон, бо інакше миттєво промокли б ноги, адже Усландія була ще й островом.

Острів цей лежав посеред безкрайого океану, і хвилі, великі й маленькі, день та ніч поспіль, шиплячи, омивали усландські кордони. Іноді, щоправда, океан бував тихим і рівним, так що в ньому по ночах віддзеркалювався місяць, а днем – сонце.

Кожного разу це було по-особливому красиво та святково, і Лукас-машиніст завжди присідав на берег та милувався. До речі, чому острів називався саме Усландією, нікому не відомо. Проте це напевно колись буде досліджено.

Отже, тут жили Лукас-машиніст та його особистий локомотив. Локомотив звали Еммою, це був добрий, хоча й, мабуть, дещо старомодний тендер. До того ж він був дещо товстуватий.

Зараз, звісно, хтось візьме й запитає:

– А нащо ж у такій малесенькій країні ще й локомотив здався?

Так же локомотивному машиністові локомотив необхідний, бо інакше на чому ж йому їздити? Може, на ліфті? Але тоді він уже буде ліфтер. А справжній локомотивний машиніст хоче бути тільки локомотивним машиністом, і більш ніким. Крім усього іншого, в Усландії й ліфта ніколи не було.

Лукас-машиніст був невисоким та дещо огрядним, і його анітрохи не хвилювало, вважається локомотив потрібною річчю чи ні. Він носив робочого комбінезона та кашкета із козирком. Очі в Лукаса були сині, як небо над Усландією в сонячний день, а обличчі та руки – майже зовсім чорними від мастила та кіптяви. І хоча він щодня мився особливим милом для локомотивних машиністів, кіптява так і не сходила. Вона дуже глибоко в'їлася до його шкіри, тому що на роботі Лукас багато років заново бруднився щодня. Коли Лукас сміявся – а робив він це часто, було видно, як блищать його чудові білі зуби, якими він міг розколоти будь-який горіх. Крім того, Лукас носив у лівому вусі маленьку золоту сережку в формі кільця та палив коротеньку товсту люльку-носогрійку. Хоча Лукас не вирізнявся великим ростом, силою він володів неабиякою. Наприклад, якби він захотів, то залюбки зав'язав би залізного прутка на бантик. Але ніхто достеменно не знав, скільки в ньому сили, бо він любив мир та спокій, і йому було ні до чого цю силу показувати. До всього іншого Лукас був пречудовим майстром із… плювків. Так-так! Він цілився так точно, що гасив запаленого сірника на відстані трьох із половиною метрів. Але це ще не все. Він умів плювати так, як не зумів би, мабуть, ніхто на світі, і знаєте як?

4,7(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ