ответ:В истории литературы существует множество сказок, которые очень интересно читать. Все мы читаем сказки и можем выделить самые интересные моменты из них, определенные закономерности, которые будут казаться всем нам самим главными. Следует отметить, что в сказках всегда все заканчивается хорошо и позитивно. Хорошие герои побеждают, плохие герои подлежат перевоспитанию, так что в результате все становятся добрыми, умными и правильными. В то же время интересно задуматься — а сказка возможна в реальной жизни? Быть может, человечество когда-нибудь сможет сделать так, чтобы и в жизни было так же, как и в сказке?
Для ответа на этот сложный вопрос необходимо подвергнуть всю жизнь непростому и комплексному анализу. Во-первых, стоит сказать, что человек никогда не менялся за всю историю человечества. Люди остаются такими же, какими они были и 1000 лет назад. Никакой эволюции человека сегодня и никогда раньше не было. Это позволяет сказать, что человек не меняется. Исходя из этого можно сделать уверенный прогноз о том, что человек не будет меняться и в будущем. Учитывая то, что главными действующими лицами сказок есть люди, у которых все в итоге получается, можно сказать, что сказка — это на самом деле выдумка, которая никогда не будет реализована в жизнь.
Объяснение:
Объяснение:
характеристика Товстого Товстий – людина, що має високе положення в суспільстві, хороший дохід, ситий і процвітаючий, звиклий до поклоніння і підлесливості. Достаток дозволяє втілити йому свої бажання. Товстий асоціюється з людиною доброзичливою, привітною, щирою. “Товстий” першим помітив свого друга, радісно гукнув його, назвав “голубчиком”. Коли двоє друзів зустрілися, губи Товстого лисніли від масла, отже він щойно смачно поїв. За описаним запахом можна визначити, що герой п’є хороше вино, користується дорогими парфумами. Отже, автор змальовує образ матеріально забезпеченої людини, яка, ймовірно, посідає високе положення у суспільстві.
характеристика Тонкого Тонкий – людина, що займає незначне становище в суспільстві, знаючий нужду, але вміє пристосовуватися до людей, чинам, обставинам. Чоловік “тонкий” асоціюється з людиною заздрісною, дріб’язковою, жовчною, здатною на лестощі. Тонкий одружений. Його дружина — Луїза, уроджена Ванценбах, лютеранка, син Нафанаїл, учень третього класу гімназії.
Мова тонкого плутана і видає його нервову напругу, внутрішню стурбованість. Він вражений зовнішнім виглядом товстого, в його непомірних вигуках можна почути заздрість і захоплення, а також претензію на фамільярність. Він поспішає похвалитися родовитістю дружини і успіхами сина. Претензійність тонкого позначилася і у виборі собі дружини, і в імені сина. Деяка штучність, його мови підкреслюється повторами, повним мовчанням дружини і настороженістю сина. Тонкий завжди намагається говорити першим. Складається враження, що він хизується собою, дружиною, сином. Можливо, так він відчуває свою значимість, стає вищим у власних очах.