М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
LilyaDolz
LilyaDolz
07.09.2022 02:34 •  Литература

Всем . мне нужны отзывы по книгам: хозяйка медной горы, пьеса-сказка двенадцать месяцев, васюткино озеро, тёплый хлеб, робинзон крузо, сказание о кише

👇
Ответ:
Arina8411
Arina8411
07.09.2022

Я читал произведение теплый хлеб могу только по нему дать отзыв

Мне понравился этот рассказ Он очень интересный и поучительный. Он учит нас доброте и щедрости души.

4,6(5 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
katy247
katy247
07.09.2022

Объяснение:

1)Рассказ написал Иван Алексеевич Бунин 22 июня 1924года

2)Тема гуманизма т.е человеколюбия

3)Главной мыслью рассказа Бунина "Лапти" является мысль о необычайной доброте и готовности к самопожертвованию. Бунин пишет о поставке Нефеда очень как будто передает ход событий. Нефед быстро придумал как добыть красные лапти. Он пожертвовал своей жизнью ради чужого ребенка, добыл лапти и фуксин для их покраски, вот только дойти живым не сумел.

4)Главным героем рассказа является Нефед

Подробнее - на -

4,4(46 оценок)
Ответ:
ksusha2001zxtop
ksusha2001zxtop
07.09.2022

Відповідь:

«Не все те золото, що блищить» — відоме всім прислів’я. Його можна завжди пояснити і буквально, і символічно. Так, наприклад, воно може означати, що не всякий блискучий предмет зроблений із золота. Це буквальний сенс прислів’я, а символічний його зміст дещо інший: іноді те, що за зовнішніми ознаками блискуче, привабливе, за внутрішнім змістом — зовсім не добре, не цінне, зовсім не відповідає зовнішньому вигляду. Наприклад, іноді гарна, добре одягнена, приваблива людина виявляється дурною або поганою. Або навпаки: непоказна по зовнішності людина виявляється цінною за внутрішнім змістом, що і виражається ще одним подібним прислів’ям «Малий золотник, та дорогий».

У житті треба вміти розрізняти дійсно цінне й помилкове. Наприклад, ми часто стикаємося в житті з питанням: «Що таке краса?».

Хто така гарна та красива людина? Обов’язково фотомодель? Чи можна вважати банку з фарбою красивою? Думаю, ні. Хоча ми точно знаємо, що з фарби можна створити шедевр. Два різних стани одного предмета можуть бути красивими і потворними. Чому так відбувається? Тому що краса — це не тільки даність, але й велика праця. Щоб стати красивою людиною, потрібно докласти зусилля. У такій людині все гармонійно поєднується: розум, ерудиція, чуйність, доброта душі і багато інших надбаних якостей. Таким чином, ми ще раз переконуємося, що не все те золото, що блищить!

Пояснення:

4,6(30 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ