М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Грызина
Грызина
13.09.2022 06:35 •  Литература

А. с. пушкин "капитанская дочка" выписать 2 предлодения ссп и 2 предложения спп. ! 15 .

👇
Ответ:
zahcar629
zahcar629
13.09.2022
ССП- 1)Матушка была еще мною брюхата, как уже я был записан в Семеновский полк сержантом, по милости майора гвардии князя В., близкого нашего родственника.2)Прачка Палашка, толстая и рябая девка, и кривая коровница Акулька как-то согласились в одно время кинуться матушке в ноги, винясь в преступной слабости и с плачем жалуясь на мусье, обольстившего их неопытность.
4,4(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
usmanazamatov95
usmanazamatov95
13.09.2022

Читаючи твір Марини Павленко "Русалонька із 7-В" я відчув (ла) всю атмосферу повісті на собі. У розповіді описується життя дівчинки-підлітка та її життєві історії. Читаючи повість я і хвилювався(лася), і радів(ла) за головну героїню. Кожну подію я відчував(ла) на собі. Повість викликала у мене зацікавлення до всієї історії. Читаючи кожне речення, я хвилювався(лася) про подальшу долю дівчинки і про загальний розвиток подій, адже твір затягує абсолютно всіх підлітків у світ "русалоньки" і ми починаємо розуміти її як ніхто інший. Я обов'язково продовжу читати інші книги Марини Павленко про "Русалоньку із 7-В"

4,6(14 оценок)
Ответ:
Fizruk115
Fizruk115
13.09.2022

У гуманістичному середовищі виник новий ідеал особистості, породжений світськими та класичними прагненнями цього світогляду. Згаданий ідеал було розвинуто в гуманістичній літературі.

Объяснение:

Усі їхні міркування були пройняті однією головною ідеєю — схилянням перед розумом та його творчої міццю. Розум — це безцінний дар природи, який відрізняє людину від усього сущого, робить її богоподібною. Для гуманіста мудрість була вищим благом, доступним людям, і тому своїм найважливішим завданням вони вважали пропаганду класичної літератури. В мудрості та пізнанні, вірили вони, людина знаходить справжнє щастя — і в цьому полягала її справжня шляхетність.  

На відміну від середньовічного та феодального ідеалу особистості (релігійного та станового), новий, гуманістичний ідеал мав чітко виражену світську та соціальну орієнтацію. Гуманісти, спираючись на спадок античності, відкидають значення походження в оцінці гідності людини, яке тепер залежить від її індивідуальних якостей.

4,7(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ