Гуманізм - це, іншим словом, людяність; здатність і бажання ставитися до оточуючих з повагою до їх гідності, незалежно від обставин.
Я вважаю, що саме гуманізм робить нас людьми.
Навіть саме поняття походить від латинського homo - людина, humanitas - людяний. Гуманізм передбачає не саме лише виокремлення людини з по іж інших істот, він ставить людину на перше місце в будь-якій сфері життєдіяльності. Тобто, якщо хтось заявляє про свою гуманність - то це означає, що людина для нього (неї) знаходиться в пріоритеті. Бути гуманним - значить намагатися робити все для комфортного існування людей. Людина - як головна цінність. Це основна ідея гуманізму.
Усім нам просто необхідно бути гуманними, якщо ми хочемо жити в гармонії з оточуючим світом. Тут дуже підходять слова з Біблії про те, що варто ставитися до інших так, як би ми хотіли, щоб ставилися до нас.
Отже, суть гуманізму в самому слові. Цінуйте і поважайте одне одного!
Гуманізм передбачає, що ти простягнеш руку до в разі потреби, даш корисну пораду другові, нагодуєш голодного; подумаєш тричі перед тим, як образити когось, навіть словом тощо. Проявів людяності дуже багато, спочатку вистачить бажання бути гуманним.
Друзі, я закликаю усіх до взаємоповаги! Цінуйте кожну людину, як себе!
Объяснение:
Действие пьесы А.Н. Островского «Снегурочка» происходит в Берендеевом царстве «в доисторическое» время. Во вступительной ремарке драматург говорит, что столицей страны является Берендеев посад, расположенный неподалеку Красной горки. Есть в царстве слобода Берендеевка и Ярилина долина. ... Берендеево царство в пьесе Островского «Снегурочка». Действие пьесы А.Н. Островского «Снегурочка» происходит в Берендеевом царстве «в доисторическое» время. Во вступительной ремарке драматург говорит, что столицей страны является Берендеев посад, расположенный неподалеку Красной горки. Есть в царстве слобода Берендеевка и Ярилина долина.Берендей — не просто средоточие людских настроений, в нем активна мысль, контролирующая, упорядочивающая и направляющая эти настроения. В Берендее совмещаются мудрость и простота, справедливость и доброта, любовь к людям и целомудрие, царская власть и наивная скромность. Берендей - настоящий сказочный царь, таким его хотел видеть Островский. Мудрая и добрая суть царя Берендея ощущении сложной, конфликтной жизни своего народа, в оценке причин несчастья людей, в поиске искоренения таких причин для достижения всеобщего благополучия
Объяснение: