М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Агентс
Агентс
04.01.2021 19:31 •  Литература

Надо сказку гюго козетта полностью все 5 глав

👇
Ответ:
karipovilna
karipovilna
04.01.2021
1 гава приколы котики написали в газете. А написал их костя. Костя очень хотел написать о чем-то интересном. 2 глава например Что происходит в море. Или что происходит в небе. 3 глава Что происходит вообще в другом мире.Или на другой земле. 4 глава и он этого добился и всё-таки все ему разрешили это все сделать. Только когда станешь большим. 5 глава и стал по-настоящему хорошим и печатал корсетом.
4,6(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
elenalev222016
elenalev222016
04.01.2021
Антуан Де Сент Экзюпери написал произведение "Маленький принц". В сказке отчётливо видно прослеживаются "правила жизни" героя, такие например как: "Ты навсегда в ответе за всех, кого приручил", эта фраза всегда будет актуальной, так как почти у всех есть братья наши меньшие и когда мы их заводим(приручаем), то берём ответственность до конца их жизни.Так же примером вечных фраз можно взять:" Нужно стерпеть двух-трех гусениц, если хочешь познакомиться с бабочками", в этом правиле кроется серый смысл, а понимаю я его как то, что не все люди идеальны и у всех разные характеры и манеры поведения, но если не предираться и забыть некоторые "косяки" человека он может показать себя с лучшей стороны и непременно сделает это чтобы показать свою внутреннюю красоту. Можно привести ещё уйму примеров, но думаю и этого будет достаточно, так как все читали это произведение и прекрасно знают сюжет с заповедями принца и такие примеры которые привела я, будут жить вечно и будут актуальны через много лет.
4,4(91 оценок)
Ответ:
Demix485
Demix485
04.01.2021

Журден – головний герой «Міщанин-шляхтич», для якого бажання стати дворянином – прекрасна мрія. Пристрасно бажаючи здійснити цю мрію, Журден ні про що не може міркувати розсудливо, тому його дурять всі навколишні, в тому числі вчителі лінгвістики, філософії, танців, фехтування. Однак при всій пристрасті «одворянитися» Журден зберігає свою живу натуру і залишається самим собою: даючи гроші в борг, він завжди знає їм рахунок; якщо його розсердити, він лається і б’ється, забуваючи всі великосвітські правила; він науку за те, що існують голосні й приголосні, приходить в захват від того, що говорить прозою. Г-жа Журден – дружина, в порівнянні з чоловіком розумна і начитанна, обдурити не відразу бачить підступ. Дружина Журдена, істинна представниця дворянства. Це розсудлива, практична жінка з почуттям власної гідності. Вона всіма силами намагається протистояти манії свого чоловіка, його недоречним претензіям: «Ти збожеволів на всіх цих примхах, муженек. І почалося це у тебе з тих пір, як ти здумав водитися з важливими добродіями ». Всі зусилля пані Журден спрямовані на те, щоб очистити будинок від не гостей, які живуть за рахунок її чоловіка і використовують його довірливість і марнославство в своїх цілях: «Ось що, гони-но ти своїх вчителів в шию з усією їх тарабарщиною». Люсіль – вперта, закохана в Клеонта, дочка Журдена. Люсіль отримала гарне виховання, вона любить Клеонта через його достоїнства. Тому, не знаючи про задум коханого та його слуги, щиро обурюється і пручається спробі батька видати її заміж за сина турецького султана: «Ні, батюшка, я вже вам сказала, що немає такої сили, яка примусила б мене вийти заміж за кого- | небудь, крім Клеонта ». Клеонт – закоханий в Люсіль. Клеонт шляхетний не по походженню, а за характером, він чесний, правдивий, люблячий. Клеонт впевнений, що тільки душевне благородство людини та її розумна поведінка в суспільстві є істинними. На його думку, всякий обман кидає на людину тінь. В образі Клеонта втілився ідеал класицизму: Поправді шляхетною людиною міг бути тільки той, хто у своїй поведінці керувався вимогами розуму, виходив з того, що прийнято було вважати добром.

Граф Дорант має шляхетне походження, вишукані манери, підкупливу зовнішність. Але при цьому він жебрак авантюрист, шахрай, заради грошей готовий на будь-яку підлість, навіть на звідництво. Ніколь – служниця, закохана Ковьеля. Ковьель – слуга, закоханий в Ніколь.

4,7(27 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ