М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lyskoyana39
lyskoyana39
08.12.2021 08:45 •  Литература

Краткий анализ стихотворения н.а.некравсова "размышления у парадного подъезда". .

👇
Ответ:
saaafffina8902
saaafffina8902
08.12.2021
«Размышления у парадного подъезда» (1858). Основная тема стихотворения — тема народной судьбы. Лирическое произве­дение построено на антитезе: владелец роскошных палат, знат­ный вельможа, считающий «жизнью завидною» «волокитство, обжорство, игру», противопоставлен крепостному крестьянину. Лирический сюжет стихотворения предельно прост: «деревен­ские русские люди» издалека пришли в лаптях к знатному вель­може на свое разорение, но их прогнал швейцар, так как барин «не любит оборванной черни». Драматизм изобра­женной картины основан на контрасте между бесправным, ни­щим положением народа и паразитической, роскошной жизнью богачей. Почти буквально дан взгляд вельможи на народное сча­стье, полное пренебрежение к заступникам народа: … Щелкоперов забавою Ты народное счастье зовешь; Без него проживешь ты со славою И со славой умрешь!
4,7(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Marína19112006
Marína19112006
08.12.2021

Любое художественное произведение отличается от статьи из энциклопедии стилем изложения. Художественный текст богат образными сравнениями, метафорами, яркими эпитетами и другими средствами выразительности. Статья в энциклопедии написана научным, сухим языком и излагает только факты. В художественном произведении мы видим некое действие, которое имеет свою завязку, кульминацию и финал. В энциклопедической статье все части текста равнозначны и не выделяются эмоционально.

Вот и рассказ "Стрижонок Скрип" изобилует эпитетами и сравнениями, главный герой назван ласково стрижонком, и даже имеет собственное имя. В его жизни происходят разные события и приятные и трагические.

Статья из энциклопедии сообщает нам кто такие стрижи, где они живут, как размножаются и где проводят зимы.

4,4(63 оценок)
Ответ:
dashenkanosova5
dashenkanosova5
08.12.2021

У п”єсі Генріха Ібсена “Ляльковий дім”  розповідається про сімейне життя Нори і Торвальда. Торвальд був заможним чоловіком,  у нього було все - робота, сім”я, затишний дім і любляча дружина Нора. Шлюб цих двох осіб нагадував п”єсу у ляльковому будиночку. Чоловік був дуже толерантний, поважав себе і вважав, що брехні не повинно бути в їхньому сімействі.  Проте одного разу все помінялося. Коли чоловік Нори був хворим, вона робила все, щоб вилікувати його, але їй не вистачало грошей. Тоді вона почала підробляти підпис свого батька на документах, тобто, вчинила злочин. Нора розуміла, що цього Торвальд не пробачить їй ніколи,  якщо дізнається, хоча за цим вчинком стояло бажання врятувати його життя.

Нора    потроху  сплачувала борги,  в які потрапила,  рятуючи його. Коли про таке становище дізнався її чоловік, він був у сильному розпачі. Він хотів вигнати Нору із дому, казав що вона недостойна виховувати їхніх дітей, але його позиція різко помінялася, коли чоловік, який видав Норин секрет,  сказав, шо не розкриє цю таємницю нікому.

Саме тоді Торвальд заспокоїв свою жінку і сказав, що у них буде все добре, оскільки ніхто не дізнається про її вчинок. Але Нора після довгих роздумів  вирішила піти із дому, в якому її сприймають за ляльку.

Я вважаю, що Нора була варта кращого ставлення до себе з боку своєї сім*ї, оскільки любила свого чоловіка і готова була на все заради Торвальда.  А він натомість  був ладен вигнати її із дому за те, що вона підписувала фальшиві документи, щоб добути грошей і врятувати  йому життя. Саме через це вона покинула своїх дітей і чоловіка, хоча їй було дуже боляче усвідомлювати, що ніколи,  можливо,  не побачить своїх діток.

Відкритий фінал п'єси не дозволяє визначити, що чекає Нору: перемога або поразка, загибель або «нове життя».  Адже Нора живе не своїм життям. Вона сама зізнається, що відчуває себе лялькою, що нею завжди керували - спочатку батько, потім чоловік. Мені шкода її.

4,4(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ