ответ:
не_знаю_правильно_ли
объяснение:
але це тільки про шевченка
спочатку хочеться сказати, що тарас шевченко — один з най- талановитіших поетів свого часу. він надзвичайно любив природу свого рідного краю, замиловувався нею, опоетизовував її у своїй творчості. природа була для нього живою істотою, яка мала свої примхи, певні думки, яка мала свої страждання. особливо ж мені хотілося б зупинитися на такій його поезії, як «ой діброво — темний гаю! ».
надзвичайноромантично зображує поет зміну пір року. діброва в поезії постає молодою, вродливою дівчиною, яку увесь час вбирає у чарівні сукні її батько, темний гай: ой діброво — темний гаю! тебе одягаєтричі на рік-.. багатого собі батька маєш.він то одягає її у пишне зелене вбрання, то в золотий, розкішний одяг, то в білосніжну, м’яку шаль.тарас шевченко був закоханий в українську природу. він вважав, що немає у світі красивішого краю, чарівнішої природи, ніж природа україни. саме тому вона бачиться поетові рлюдне- ною. мотив оспівування природи є наскрізним у творчості тараса шевченка. через це його називають співцем рідного краю, рідної природи.'ii варіантбільшість віршів тараса григоровича шевченка присвячена тяжкій долі кріпацького люду, засиллю панів, боротьбі народу за своє щастя.але є в нього й ліричні твори, де описується краса української землі. серед них мені особливо подобаються «сонце заходить, гори чорні» і «тече вода з-під явора-..».перший вірш сповнений спокою, тиші: ось закінчився ще один день, і все відпочиває: сонце заходить, гори чорніють,пташечка тихне, поле німіє,радіють люде, що у думках лине на батьківщину, згадує і такий знайомий садочок, і мальовничі хатки, і «поле, і гай, і гори». колись він гуляв тут з дівчиною, зустрічав ранок. чи пам’ятає ще вона його, чи ходить зустрічати зорю на небокраї? у цьому творі відображається внутрішній світ шевченка, його любов до україни і туга за нею.у вірші «тече вода з-під явора-..» перед нами також постає мирна картина: тече вода з-під явора'яром на долину.пишається над водою червона калина.
невеличкий струмок поступово перетворюється на повноводну річку, береги якої прикрашають гнучкі верби та лоза. в очеретах живуть качки, вирощують своїх діточок. а вода тече далі і край міста стає ставом. щоранку сюди приходять за водою дівчата, співають пісень.шевченко в ліричних віршах не лише майстерно змальовує красу рідного краю, а й розкриває нерозривний зв’язок людини з природою. я вважаю, що такі твори нам стати кращими і більш мудрими.
Если в начале произведения Дубровский вовсе не имел своей целью влюбить в себя Марию Троекурову и тем более влюбиться в нее. Автор постепенно подводит героя героя к логичному концу отношений между ним и Машей. Пушкин показывает ее нам, как кроткую, красивую и нежную барышню, совсем непохожую на своего отца, с недюжинными и с должным прилежанием она учиться у своего преподавателя. Такие черты в девушке не могли не привлечь Дубровского своей чистотой и непринужденностью. В свою очередь, Маша, девушка впечатлительная сразу влюбляется в своего новоиспеченного учителя. Я предполагаю, что с ее стороны это была скорее влюбленность, нежели настоящая любовь. Но у каждого свое представление об этом загадочном чувстве. Любовью можно назвать лишь взаимную сильную симпатию с одной и с другой стороны. В повести Маша сначала ответившая взаимностью на чувства Дубровского, впоследствии отказывается бежать с ним, ссылаясь на данную клятву. Но мы-то с вами понимаем, что девушка смалодушничала, и никакая клятва тут не может служить оправданием. Маленькое неопытное сердце не было понять любовь Дубровского и оценить те жертвы на которые наш герой пошел ради нее.
Объяснение:
сделай мой ответ лучшим