М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mares2007
mares2007
17.05.2022 19:56 •  Литература

Краткое стихотворение на тему первый снег.

👇
Ответ:
orlovski155555
orlovski155555
17.05.2022
За окном замечателен свет
Отблёстки капель
Замерших видны,
За окном замечателен свет,
Это признаки долгой зимы.
Снег блестит и душу греет,
Солнце яркостью горит,
И сердечко тихо тлеет,
А в ушах всё снег скрипит.
4,7(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
shevchukmaria2
shevchukmaria2
17.05.2022

Відповідь:

Пояснення:

Чому Біблія є найвідомішою книгою в історії людства? Що робить її унікальною, що відрізняється від всіх інших книг? У чому її справжня цінність?

Біблія – це книга, через яку Сам Бог відкривається людству. Це – Слово Боже

Сам Бог дав цю Книгу людям. У ній Він відкрив людині Свою Божественну сутність. Біблія відповідає на такі одвічні питання як: походження Всесвіту і людини, сенс життя, що чекає людину після смерті, що робить людину по-справжньому щасливим, і т.д.

Розповідають, як одного разу відомий англійський фізик Майкл Фарадей сидів за письмовим столом і читав Біблію. До нього увійшов його друг і побачив, що Фарадей сидить обхопивши голову руками. Друг злякано запитав: "Що з тобою, Майкл? Ти погано себе почуваєш?" "О ні, - відповів Фарадей, - Я дивуюся, чому люди з багатьох важливих питань воліють блукати в невідомості, тоді як Бог подарував їм таку чудову книгу Одкровення ?!"

Як же з'явилася Біблія, невже Бог власноруч писав її слова? Звичайно, ні. Текст Біблії був написаний близько 40 різними людьми протягом приблизно 1600 років. Але те, що ці люди написали, походило не від них самих, а від Того, Хто дав їм потрібні слова для цього, надихнув їх.

Слово «Біблія» – грецького походження, означає «книжки» чи «зібрання книжок». Ці книжки становлять Священне Писання християнської церкви, яка засновує на них своє вчення і зберегла Писання в незмінному і безпомилковому вигляді.

Біблія складається з Книг Старого і Нового Завіту.

Написання Біблії розпочалося давньоєврейською мовою і тривало майже 1600 років, починаючи від 1513 року до Н. Х. У ньому брали участь 40 різних людей – пастухи, рибаки, царі, пророки, лікар.

До Старого Заповіту увійшло 39 книг. Перші п’ять («Буття», «Вихід», «Левіт», «Числа», «Повторення закону») написав пророк Мойсей. Єврейською вони називаються «Тора» – закон, – і описують історію ізраїльського народу. Далі йдуть книги історичні, навчальні й поетичні, серед яких привертає увагу Книга Псалмів. Вона складається з 150 псалмів, створених за 2000 років до Н.Х. Далі до складу Старого Заповіту ввійшли Книги пророків.

Друга частина Священного Писання складається з 27 книжок Нового Заповіту. Вони з’явилися вже після Різдва Христового, яке звіщали пророки. Писали їх натхненні Святим Духом учні самого Ісуса Христа. Йдеться про чотири Євангелія – від Матвія, Марка, Луки та Іоана, написані в кінці першого століття. Сюди ввійшли також «Діяння святих апостолів» (автор – апостол Лука), «Послання апостола Павла», Соборні послання та «Об’явлення» Іоана Богослова. У цій частині Біблії викладені нові завіти й обітування Божі людям, розкривається новий «союз» Бога з людиною, що грунтується на крові й стражданнях Ісуса Христа.

Отже, Бог є Автором Біблії. Це ми можемо побачити в тому, що Біблію писали зовсім різні люди, що жили в різні століття і навіть тисячоліття, що мали різну освіту і соціальне становище, були виходцями з різних національностей і культурних традицій – і між тим, що вони написали немає протиріч. Навпаки, вони тільки доповнюють один одного, сприяючи більш глибокому розумінню суті істин викладених у Біблії.

4,6(90 оценок)
Ответ:
Sashas16
Sashas16
17.05.2022

Це почалося майже п'ять років тому. Якось миттєво усі мої попередні уявлення про життя не змогли дати відповіді на чимало питань, які нагально постали переді мною і, в першу чергу, на головне: "Навіщо я живу?"

Здавалося б, жили люди до мене і після мене будуть, живи і ти собі спокійно. Проте чим дужче хотілося мені знайти відповіді на свої питання, приглядаючись до життя інших людей, тим глибшало розчарування. Навколо себе я ігав суцільну безнадію і озлобленість: і в сім'ях, і в старших за віком людях, і серед молоді. Старші втішалися пустопорожніми серіалами та горілкою. А молодь… Дуже точно сказав про оточення, в якому я навчався й жив, отець Леонід Федоров, екзарх російських католиків, сповідник, розповідаючи про свою власну юність: "… Я був чужим у компаніях однолітків і сам вкрай неохоче погоджувався на спілкування. Пияцтво, розпуста, брутальність створювали атмосферу любої вечірки, будь-якого зібрання. І хоча тоді я був також брутальним, цинічним, вульгарним під час спілкування, у взаєминах, як і мої товариші, все ж ніколи не дозволяв собі реалізовувати сказане і те, про що мислив". Отож і я іноді через це почувався дещо ненормальним, не як всі. Тоді ж мені довелося зблизька побачити смерть, яка, як здавалося раніше, була такою далекою і нереальною. Коли ж я відчув її поряд з собою, заглянув у її бездонні холодні очі, життя мені видалося таким крихким і беззахисним. Це було занадто. З одного боку – цілковите нерозуміння того, для чого живу, а з іншого – панічний страх перед смертю.

4,8(64 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ